چگونه درآمد دلاری داشته باشیم

درآمد دلاری

شما هم مانند تمام افراد پول بیشتر را دوست دارید. با توجه به قیمت دلار که اگر بخواهیم اینجا قیمتش را ذکر کنیم فردا و پس فردا و هر روز باید آن را به روز کنیم، اگر درآمد دلاری داشته باشید هر روز سود بیشتری می کنید. حتما حداقل درآمد را در کشور های مختلف بررسی کرده اید یا می توانید این کار را انجام دهید؛ آن را به ریال تبدیل کرده و حسرت بخورید.

راه های مختلفی برای داشتن درآمد وجود دارد. در بین این راه ها میتوانید راه کسب درآمد دلاری را نیز پیدا کنید. در وبلاگ ویدابیا هم ما مقاله کسب درآمد از ویدیو را با هدف جمع کردن تمام این راه ها نوشته ایم.

بعضی از این راه ها کمی آشناتر اند مانند فعالیت در یوتیوب یا اینستاگرام. ولی راه هایی هم هستند که سخت تر بوده و کمتر با آنها آشنا هستیم. دومورد از این راه ها که در این مقاله به آن می پردازیم و آنها را مرور میکنیم همکاری در فروش یا affiliate marketing و همکاری در تبلیغات است. اگربا این دوکلمه آشنا نشده اید یا نتوانسته اید بخوبی از آنها استفاده کنید مقاله ما را دنبال کنید. سعی کرده ایم به خوبی به این مورد بپردازیم و همچنین تکنیکی را برای اثر بخششی بیشتر به شما معرفی میکنیم.

درآمد دلاری | وبلاگ موسسه تخصصی ترجمه و دوبله ویدابیا

همکاری در فروش یا  affiliate marketing 

در حال حاضر که به دنبال کسب درآمد بیشتر آنهم به صورت دلار هستید باید بدانید که این کار باید در بستر اینترنت صورت بگیرد. در ایران نمیتوان از مسیر دیگری این کار را انجام داد. پس ابتدا مسری را که میخواهید از طریق آن با مخاطب ارتباط برقرار کنید را در اینترنت مشخص کنید. به شما پیشنهاد میکنم که حتما یک وبسایت اینترنتی هم داشته باشید. داشتن سایت مسیر را هموار تر و کار شما را ساده تر میکند. همچنین از خطرات احتمالی مانند فیلترینگ دور می مانید.

شما میتوانید با شرکت های بسیاری همکاری کنید و در ازای فروش هر جنسی قسمتی از سود آنها را به خود اختصاص دهید. البته برای این کار شما نیاز به بازاریابی دقیق و خوبی دارید. شما باید افرادی را پیدا کنید که از سایت شما وارد سایت مد نظر  شوند و خرید کنند.

درآمد دلاری | وبلاگ موسسه تخصصی ترجمه و دوبله ویدابیا

شرکت های بسیاری مانند آمازون هستند که با این روش کار میکنند.

همکاری در فروش شرکت آمازون

بزرگترین فروشگاه آنلاین جهان شرکت آمازون است. این شرکت در ابتدا با فروش کتاب شروع کرد اما در حال حاضر بزرگترین فروشگاه جهان است و انواع مختلفی از اجناس را بفروش میرساند.

این شرکت از روش های بسیار خلاقانه برای فروش و بازاریابی اجناس خود استفاده میکند. با کمک افراد مختلف و تلاش آنها برای بازاریابی، اجناس خود را می فروشد. در کنار آنهم سود خود را با این افراد تقسیم میکند. روشی بسیار ساده برای آمازون و همینطور بسیار سود آور برای افرادی که میخواهند با او همکاری کنند.

برای این کار شما باید به عنوان فروشنده یا همان افیلیت مارکتر در سایت آمازون ثبت نام کنید. بعد از آن به شما محصولاتی پیشنهاد می شود تا شما آنها را در سایت خود و یا شبکه های اجتماعی به افراد معرفی کنید. حال شما با بهینه کردن سایت و شبکه اجتماعی خود می توانید افراد رو به اون آدرس هدایت کنید.

به ازای هر خرید بر اساس قراردادی که شما با آمازون می بندید قسمتی از سود هر جنس به شما می رسد و اصطلاحا در سود شریک می شوید.

البته هنوز هم برای شما مشکلاتی وجود دارد آنهم بودن در کشور ایران است. اگر شما در کشور ایران باشید به دلیل تحریم و فیلترینگ دیگر نمیتوانید از این امکان استفاده کنید. ولی نگران نباشید همیشه یا راهی هست و یا راهی ساخته می شود.

درآمد دلاری | وبلاگ موسسه تخصصی ترجمه و دوبله ویدابیا

ما می توانیم 2 روش را به شما معرفی کنیم:

روش اول

 این است که شما از یک دوست و یا آشنا در خارج از کشور کمک بگیرید. حتما میتوانید دوستانی را در خارج از کشور پیدا کنید که از هویت آنها استفاده کنید و از امکانات شرکت های خارجی بهره مند شوید. اگر هم دوستی ندارید میتوانید در شبکه های اجتماعی همچون توییتر یکی از آنها را پیدا کنید.

البته 2 نکته را نباید فراموش کنید، اول از همه اینکه شما نیاز به اعتماد به افراد دارید. باید کسی را پیدا کنید که بتوانید به او اعتماد کنید، در غیر اینصورت ممکن است ضرر زیادی کنید. همچنین در خارج از کشور مالیات گرفتن بسیار رایج بوده و با قوانین سفت و سختی گرفته می شود. اگر درآمد یک فرد که تابع قوانین یک کشور اروپایی و یا آمریکایی است بیشتر از میزان خاصی شود باید درصد بیشتری مالیات بدهد. ممکن است این افراد مالیاتشان را از پول شما کم کنند و سپس پول شما را بدهند.

روش دوم

شرکت های ارائه دهنده این نوع خدمات هستند که میتوانند پول های شما را تبدیل به ریال کنند و در ایران به شما تحویل دهند. مشکلات متعددی مانند زمان ارسال پول و کارمزد بالا وجود دارد. اما اگر شرکت معتبری پیدا کنید راحت تر هستید. این شرکت ها به دلیل اینکه این کار را بارها و بار ها انجام داده اند هم به شما مشاوره می دهند و هم پول شما را به ریال تبدیل میکنند.

بنظر میرسد همکاری با یکی از این نوع شرکت ها بجای پیدا کردن دوستی در خارج از کشور بهتر باشد. دیگر نگرانی ای ندارید و یک درصد مشخص و معقول را پرداخت میکنید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *