آموزش راه های کسب درآمد از پیج اینستاگرام با ویدیو و فیلم

اینستاگرام پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی ایران

به دلیل تمام مواردی که تا الان در مقالات دیگه گفته شده مثل فیلترینگ و… همینطور دلایلی مثل همه گیری شبکه اینستاگرام در حال حاضر پرطرفدار ترین شبکه اجتماعی است. در سالهای اخیر هم با تمام حاشیه هایی که برای این شبکه تولید شده روز به روز به تعداد دنبال کنندگان آن افزوده شده است. در این حالت ما باید بتوانیم از پتانسیل ایجاد شده توسط این شبکه حداکثر استفاده رو بکنیم.

با هرچه بیشتر پرطرفدار شدن اینستاگرام و اینکه می بینیم که روزانه افراد بیشتری زمان خود را در آن می گذارند باید به فکر کسب درآمد از آن باشیم. دیگر نباید بپرسید آیا واقعا کسب درآمد اینستاگرامی وجود دارد یا نه، فقط باید دنبال بهترین راه حل برای کسب درآمد باشید. با توجه به اینکه شما میتوانید مخاطبان خود را در اینستاگرام پیدا کنید دیگه نباید منتظر بمونید.

چه کسانی از اینستاگرام کسب درآمد میکنند

شاید جواب ساده ای داشته باشد. همه میتوانند از اینستاگرام پول در بیارن. البته اینجوری ها هم نیست که توی اینستاگرام پول ریخته باشه. باید کمی زرنگ باشید برنامه داشته باشید و تلاش کنید.

در حال حاضر اگر در اینستاگرام دوری بزنید تعداد زیادی اینفلوئنسر، صفحه کسب و کار های کوچک و بزرگ و کلی آدم معروف رو می بینید که در حال تولید محتوا اند. آنها از این محتوا یا به کمک این محتوا درآمد کسب میکنند. حتی باید بدانید که بعضی از آنها تمام درآمدشان از اینستاگرام است.

چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم

در مقاله های قبلی درباره کسب درآمد از یوتیوب صحبت کردیم. اینبار میخواهم بگوییم که ساز و کار اینستاگرام مانند یوتیوب نیست و شما هم نمی توانید مانند یک یوتیوبر کسب درآمد کنید. شما باید با جذب فالوور بالا با گرفتن تبلیغات و یا فروش محصولاتتون در صورت وجود به درآمد برسید. این کار هم به تلاش بیشتری نیاز دارد. البته باید بدانید که جذب فالوور از اینستاگرام راحت تر است به دلیل مخاطبان زیاد و متفاوتی که وجود دارد.

برای شروع پولسازی در اینستاگرام باید دو نکته خیلی مهم را در ابتدا رعایت کنیم. اول داشتن فالوور زیاد است و دومین نکته در همین راستا این است که فالوور های شما در زمینه تخصصی فعالیت شما باشند.

راه های کسب درآمد از اینستاگرام

خب راه های زیادی را برای  کسب درآمد از اینستاگرام می توان نام برد. خیلی از  آنها ممکن است مستقیم باشند مانند فروش و یا غیر مستقیم مانند تولید محتوا، جذب فالوور و تبلیغ کردن. مهم ترین نکته در اینستاگرام داشتن فالوور بالاست. اینجا چند تا از اون راه هارو مرور میکنیم.

تولید محتوا

یکی از مفیدترین و بهترین کار هایی که میتوان کرد تولید محتوای مفید و یونیک است. شما میتوانید به شیوه های مختلف محتوایی مفید برای کاربران تولید کنید. این محتوا باید جذاب باشند و به شیوه ای باشند که مخاطب جذب شود. در این صورت مخاطب ها شمارو دنبال میکنند. شما هم میتوانید با کمک حجم فالوور یا مخاطبی که دارید به درآمد برسید.

در این روش شما میتوانید از پخش تبلیغات برند ها و یا دیگر پیج های اینستاگرامی کسب درآمد کنید. همچنین میتوانید در بعضی مواقع اقدام به فروش محصولات بکنید. در صورتی که مخاطبانتان برای محتوای شما، شما را دنبال می کنند. باید بدانید که تبلیغات و محصولات شما هم باید در راستای محتوای تان باشند.

نکته دیگری هم که بهتر است رعایت کنید تولید محتوای مربوط به هم است. معمولا مخاطبان برای دیدن محتوای خاصی شما را دنبال میکنند و اگر شما اقدام به تولید محتوای متفاوت کنید ممکن است مخاطبانتان را از دست بدهید. همچنین باید روی مخاطبان مهم تر خود سرمایه گذاری کنید. در انتهای مقاله به تولید محتوای یونیک می پردازیم.

یکی از راه های تولید محتوای یونیک ترجمه و دوبله هست. که میتواند به صورت ترجمه با مترجم یا ترجمه خودکار باشد که ویدابیا هر دو خدمت را به شما ارائه میکند و میتوانید از آنها استفاه کنید. پیشنهاد ما این است که انتهای مقاله را هم بررسی کنید.

پیج های کسب و کار ها

حتما در چند وقت اخیر دیده اید که بیشتر کسب کار ها در کنار اینکه به سمت داشتن سایت رفته اند و همچنین پیج اینستاگرامی نیز دارند. این کار به آنها کمک میکند که مخاطبان خود را پیدا کنند و همینطور با جامعه بزرگتری از مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند.

با پیج های کسب و کاری اینستاگرام شما میتوانید مخاطبان خود را با کسب و کار خود بیشتر آشنا کنید. همچنین می توانید که جامعه خریداران خود را در اینستاگرام پیدا کرده و مستقیما به آنها جنس خود را بفروشند. 

این کار با توجه به رقابت بازار نیاز به داشتن مزیت رقابتی دارد. مزیت رقابتی شما میتوانید محتوای مفید شما باشد یا برند شما که شما را متمایز کند. همچنین قیمت مناسب هم میتواند جزئی از مزیت رقابتی پیج کسب و کار شما باشد.

اینفلوئنسرهای اینستاگرامی

افرادی در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی به عنوان اینفلوئنسر فعالیت می کنند. آنها با به اشتراک گذاشتن زندگی شخصی خود و همچنین تولید محتوای مختلفی که اکثر این محتوا جنبه شوخی و فان دارد مخاطب جذب میکنند. با توجه به اینکه آنها تعداد فالوور بسیار زیادی دارند تبلیغات موثری را نیز می توانند بکنند.به همین دلیل است که شرکت های بسیاری علاقه به همکاری با آنها دارند.

اینفلوئنسر بودن یعنی تاثیر گذار بودن. اینفلوئنسر ها هم با توجه به اینکه مخاطب بسیار دارند می توانند روی افراد تاثیر بگذارند. آنها می توانند باعث تغییرات شوند و یا تاثیر بر روی ذهن مردم داشته باشند. البته در حال حاضر با توجه  مسیری که آن افتاده اند بیشتر مخاطبان را گمراه میکنند.

تولید محتوای مفید و یونیک برای اینستاگرام با ترجمه و دوبله

مهمترین نکته ای که در تکنیک های جذب فالوور در اینستاگرام گفته شد تولید محتوای مفید با توجه به مخاطب بود. راه های بسیار متفاوتی برای تولید محتوا وجود دارد. می توان بیش از 100 مورد مختلف برای تولید محتوای اینستاگرام را نام برد.

بعضی از آنها شامل ایده گرفتن از محتوای دیگران است. اما بعضی دیگر تکنیک هایی را به شما یاد میدهد که بتوانید محتوایی را منتشر کنید که جدید و به اصطلاح یونیک اند.

یکی از راه های تولید محتوا ترجمه و دوبله ویدیو های پرطرفدار، مفید و جدید انگلیسی زبان است. با این کار شما میتوانید محتوای مفیدی که قبلا تولید شده است و همینطور با توجه به مخاطبانی که دارد آزمون خود را پس داده است برای مخاطبان فارسی زبان بازتولید کنید. با این کار شما با صرف زمان کم و هزینه ای قابل قبول میتوانید محتوای مفید تولید کرده و درآمد کسب کنید.

محتوای مفید و یونیک باعث می شود که مخاطبان شما بیشتر شود و همچنین شما به عنوان یک مفید شناخته شوید. همین محتوا خودش تبلیغاتی هستند که خیلی ها برای آنها هزینه میکنند. البته پیدا کردن ویدیو های مفید نیاز به تلاش دارد که آنهم کار بسیار سختی نیست. میتوانید در یوتیوب یا پیج های اینستاگرامی خارجی ویدیو های بسیاری را پیدا کنید که جذاب بوده اند و لایک یا بازدید زیادی داشته اند.

ما در ویدابیا میتوانیم ویدیو های شما را ترجمه کنیم. این ترجمه هم به دو صورت انجام میشود ترجمه توسط مترجمان حرفه ای ما که می تواند آن را در صفحه ترجمه ویدیو، فیلم و زیرنویس ببینید. در این کار ترجمه ویدیو های شما با کیفیت بالا و کیفیت 100 درصدی انجام می شود.

اگر تجربه ای در ترجمه ویدیو دارید به شما ترجمه هوشمند ویدابیا رو پیشنهاد میکنم. در این صورت هزینه ای که نیاز است شما بکنید کمتر است. سرعت بیشتری هم دارد اما دقت کمتری دارد. شما می توانید با کمی اصلاح کیفیت ویدیو را بسیار بالا ببرید و سپس آن را منتشر کنید.

در آخر هم باید بگوییم که اگر ویدیو های شما به زبان فارسی دوبله شوند تاثیر بسیار بیشتری دارند. همچنین مخاطبان شما بیشتر به آنها توجه می کنند. در این صورت نتیجه بهتری می گیرید.

ویدابیا موسسه ای است که به صورت تخصصی در زمینه ترجمه و دوبله ویدیو کار میکند. دوبلور های حرفه ای و امید می توانند دوبله ویدیو را انجام دهند. همچنین شما هم میتوانید با صدا خودتان کار صداگذاری ویدیو ها را انجام دهید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *