سوالات عمومی کاربران

سوالات متداول خدمات ترجمه

آیا نرم‌افزار شما ترجمه خودکار ویدیو هم انجام می‌دهد؟

خیر. نرم افزار ترجمه ویدا بیا نرم افزاری است که به مترجم ها کمک می کند تا با سرعت و راحتی بیشتری ویدیوها و فایل های صوتی خود را ترجمه نمایند. این نرم‌افزار امکان ترجمه خودکار ویدئو را ندارد.

چه فرمت فایل هایی را می توان در نرم افزار ویدابیا بارگذاری نمود؟

فایل های ویدئویی با فرمت mp۴ و فایل های صوتی با فرمت mp۳ را میتوانید بارگذاری نمایید.

نرم‌افزار ترجمه ویدا بیا چه زبان هایی را پشتیبانی می کند؟

در نرم‌افزار ترجمه ویدابیا فعلاً فقط ویدیوها و فایل های صوتی به زبان انگلیسی را میتوانید بارگذاری نمایید.  ولی در قسمت ترجمه آن می توانید به هر زبانی که مایل هستید ترجمه نمایید و هیچ محدودیتی در زبان ترجمه وجود ندارد.

زمان آماده شدن زیرنویس خودکار انگلیسی چقدر است؟

مدت زمان ویدئوی شما ممکن است ۱ یا چند دقیقه تولید زیرنویس خودکار انگلیسی ویدئو زمان ببرد. ولی این مدت زمان بیش از ۳۰ دقیقه نخواهد بود.

امنیت فایل های من چگونه تامین می شود؟

نرم افزار ترجمه ویدا بیا طوری طراحی شده است که امکان دانلود ویدئو و متن های انگلیسی و ترجمه شده برای هیچ فردی وجود نخواهد داشت.  بدین ترتیب جای نگرانی برای فایلهای شما وجود ندارد.

این نرم‌افزار چگونه نصب می شود؟

نرم افزار ترجمه ویدا بیا نیاز به هیچگونه نصبی ندارد و به صورت آنلاین می باشد. فقط کافی است شما  در سایت ویدابیا وارد حساب کاربری خود شوید  و به قسمت ترجمه رفته و از این نرم افزار استفاده نمایید.

این نرم افزار فقط برای کامپیوتر قابل استفاده است؟

خیر؛ شما می توانید  از این نرم‌افزار آنلاین در هر سیستمی مثل کامپیوتر موبایل تبلت و غیره استفاده نمایید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

چطور من و دوستم همزمان یک ویدیو را ترجمه کنیم؟

این نرم افزار به صورت آنلاین و ابری توسعه داده شده است و شما می توانید این نرم‌افزار را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک گذاشته و همزمان ترجمه یک فایل ویدیویی را بصورت مشترک انجام دهید.

فایل های خروجی با چه فرمتی به من تحویل داده می‌شود؟

فایل های خروجی میتواند به صورت فایل زیرنویس SRT یا زیرنویس چسبیده به ویدئو با فرمت MP4 و یا ویدئویی چند زیرنویسه با فرمت MKV باشد

از ما بپرسید

لطفا سوالات زیر رو بخونین و اگه جوابتون رو پیدا نکردین، از طریق همین فرم با ما در میون بزارین، در اسرع وقت بهتون پاسخ می‌دیم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .