برنامه ترجمه ویدیو کلیپ های انگلیسی به فارسی

فیلم آموزشی انگلیسی 

حتما شما هم مثل خیلی از افراد دیگه میخواهید به منابع آموزشی بیشتر، نامحدود و به روز دنیا دسترسی داشته باشید. احتمالا برای شما هم این سوال بوجود اومده که چطور می توانید به راحتی از آنها استفاده کنید وقتی که به زبان انگلیسی مسلط نیستید.

سایت های تولید کننده فیلم آموزشی انگلیسی لیندا و لینکدین

سایت های بسیاری می باشند که در زمینه آموزش در حال تولید ویدیو هستند و آنها در اختیار افراد می گذارند که میتوان از آنها استفاده کرد. یکی از مشخصه هایی که این فیلم های آموزشی دارند این می باشد که آنها تقریبا نامحدود می باشند یا حداقل برای یک نفر به اندازه کافی هستد و در کنار آن می توان به این اشاره کرد که این فیلم ها بسیار به روز تر از ویدیو هایی می باشند که به زبان های دیگر دنیا وجود دارد زیرا بسیاری از علم تولید شده در سراسر جهان به زبان انگلیسی می باشد و همچنین تولید آموزش ها هم به همان زبان می باشد.

دوتا از سایت هایی که در این زمینه پیشرو میباشند سایت های لینکدین و لیندا می باشند. که هر روزه در حال تولید ویدیوهای آموزشی جدید می باشند و آن ها را در سایت های خود برای فروش میگذارند و افراد مختلف می توانند با خرید آنها از این آموزش ها استفاده کنند و به آنها دسترسی داشته باشند که این موضوع در دورانی که ما در حال حاضر درش هستیم بسیار بیشتر مورد توجه قرار گرفته زیرا دسترسی به آموزش حضوری سخت و بسیار خطرناک شده.

شاید الان بهترین وقت باشه که همه ما به سمت فیلمهای آموزشی بریم.

ترجمه ویدیو های آموزشی و زیرنویس آنها

با فیلم های آموزشی چه کاری می توان کرد

خب شاید وقتی که ما فیلم های آموزشی زبان اصلی در اختیار داشته باشیم نتونیم بصورت مفید و یا خیلی مفید از اونها استفاده کنیم. ولی وقتی که این فیلم ها را بصورت ترجمه شده در اختیار داشته باشیم موضوع فرق میکنه.

اگر ما بتوانیم که به فیلم های ترجمه شده دسترسی داشته باشیم حداقل میتوانی دوتا کار رو انجام بدیم.

اول اینکه میتونیم اون فیلم هارو به صورت شخصی استفاده کنیم و با آموزشی که می بینیم خودمون در زمینه های شغلی پیشرفت بدیم و در درجه های بالاتری قرار بگیریم.

و یا اینکه می توانیم آنها را بصورت های مختلفی در اختیار دیگر افراد قرار دهیم و از آن کسب درآمد کنیم یا در مسیر آگاهی بخشی عمومی از آنها استفاده کرده و به صورت رایگان در اختیار دیگران قرار دهیم.

موضوع مهم اینجاست که چطور می توانیم به آموزش های انگلیسی با کمترین هزینه و سریع ترین زمان دست پیدا کنیم.

به شما نرم افزار ترجمه و دوبله ویدابیا را پیشنهاد میکنیم و در ادامه می توانید ببینید که چگونه می توانید از آن استفاده کنید و خودتون اگر توانایی اش رو دارید در این راه قدم بردارید و یا این کار را به دست ما بسپارید تا آن را برای شما ترجمه و یا ترجمه و دوبله کنیم.

تولید زیرنویس انگلیسی فیلم ها ویدیوهای آموزشی

اگر میخواهید در کنار یادگیری روی پیشرفت زبان خودتون هم کار کنید با استفاده از پلتفرم ویدابیا که نرم افزاری می باشد که ما آن را گسترش داده ایم و توانایی تولید زیر نویس را بصور هوشمند دارد شما می توانید فیلم خود را آپلود کنید و یا با گذاشتن لینک دانلود ما آن را دانلود می کنیم و پس از زمان بسیار کوتاهی ترجمه آن را در اختیار شما قرار میدهیم و شما میتوانید با کمترین هزینه و زمانی که نزدیک به هیچ می باشد برای ویدیوی خود زیرنویس زبان اصلی داشته باشید و از فیلم خود با زیر نویس استفاده کنید.

یکی از خدمات ویدابیا همانطور که گفتیم ترجمه زیرنویس می باشد که میتوانید از آن استفاده کنید.

ترجمه زیرنویس فیلم ها و ویدیو های آموزشی

ما در ویدابیا با مترجمان بسیار حرفه ای همکاری می کنیم که پس از تولید زیرنویس برای شما ویا در صورتی که خود شما زیر نویس انگلیسی را داشته باشید می توانید درخواست ترجمه فیلم خود را بدهید و با توجه به نرم افزاری که در اختیار ما قرار دارد فیلم های شما در زمان بسیار کم با هزینه پایین و دقت بسیار بالا ترجمه می شوند و شما می توانید بدون پرداخت هزینه اضافی و بصورت کاملا هماهنگ ویدیوی خود را با زیرنویس چسبیده و یا فایل SRT تحویل بگیرید و از آن استفاده کنید.

با توجه به اینکه مترجمان برای شروع به کار باید در آزمون ما قبول شوند و همچنین توسط تیم فنی تایید شوند ما هیچ نگرانی از بابت سرعت و کیفیت ترجمه ندارم و همچنین برای تسکین خاطر شما ما از پرداخت امن استفاده می کنیم و تا مانی که ترجمه توسط شما تایید نشود کار مترجمان تمام نمی شود و با توجه به پرداخت امنی که انجام می شود تا اتمام پروژه هزینه ای به مترجم داده نمی شود.

همچنین اگر شما مترجم هستید و میخواهید در زمینه ترجمه فیلم های آموزشی یا دیگر اقسام فیلم ها فعالیت کنید می توانید با مراجعه به صفحه استخدام مترجم بعد از شرکت در آزمون و قبولی استخدام شوید و یا از خدمات ما استفاده کنید و ترجمه ویدیو را از ما بخواهید

ترجمه زیرنویس ویدیو های آموزشی از انگلیسی به فارسی

صداگذاری و دوبله فیلم های آموزشی

در ویدابیا با توجه به نرم افزاری که وجود دارد شما می توانید درخواست صداگذاری ویدیو های ترجمه شده را هم بدهید و این فرقی نمیکند که شما خودتان ترجمه کرده باشید و یا ترجمه آن را به ما بسپارید.

دوبلور های بسیار حرفه ای در ویدابیا وجود دارند که میتوانند فیلم های آموزشی شما را به بهترین نحو ترجمه کنند و در اختیار شما قرار دهند.

همچنین با توجه به نرم افزار شما میتوانید درخواست این را بدهید که از پلتفرم به صورت شخصی استفاده کنید و دوبله فیلم ها را انجام دهید.

  • می توان بعضی از موارد را بصورت بولت پوینت و تایتل درآمورد
  • باید چند فیلم به صورت نمونه کار و یک فیلم آموزشی یا شبیه آن به متن اضافه شود
  • همچین باید یک سری عکس به متن اضافه شود
  • و همچنین لینک های صفحات و دکمه های کال تو اکشنی برای ورود به پلتفرم و استفاده از آن گذاشته شود

خدمات ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *