نریشن

ویدابیا خدمات دقیق، اثربخش و سطح جهانی نریشن را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می‌دهد!

مراحل ثبت سفارش نریشن

ما این کار رو سریع و مقرون بصرفه براتون انجام م‍ی‌دیم!

ایجاد پروژه

 

در سایت ثبت‌نام کرده و پروژتون رو ایجاد کنید، سپس ویدیوهای خود را جهت سفارش نریشن در سایت آپلود کرده و پروژه خود را تایید کنید و پس از تایید سفارش نریشن اقدام به پرداخت فاکتور پروژه خود کنید .

ترجمه توسط متخصصین

 

صداپیشه های  ما با دقت و سرعت بسیار بالا سفارش نریشن شما را انجام می دهند . سفارش نریشن شما بسته به موضوع و مدت زمان ویدیو مراحل آماده سازی را طی می کند .

تحویل و دانلود نریشن 

 

پس از اتمام مراحل آماده سازی ، ویدیو نریشن شما مطابق درخواست شما ، آماده شده و می توانید از طریق پنل کاربری خود، خروجی را دانلود کنین .

به همین راحتی!

تفاوت بین نریشن و دوبله چیست ؟

 

نریشن ویدیو با دوبله‌ی فیلم تفاوت‌هایی دارد. این تفاوت‌ها را می‌توان هم در فرم و هم در نقش آنها در فیلم یافت. نریشن گزارش گفتاری رویدادهای کلیت داستان به مخاطب فیلم است؛ در حالی که دوبله فرایند تبدیل صدا و مکالمات شخصیت‌ها و افزودن مکالمه یا صداهای جدید به  فیلم است. با این وجود، عموم مردم معمولاً تفاوتی در بین دوبله و نریشن قرار نمی‌دهند. به همین دلیل، ویدابیا نیز ترجیح می‌دهد که گاهی اوقات این اصطلاحات را حتی به جای یکدیگر استفاده کند. ویدابیا تمام خدمات دوبله و نریشن فیلم را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ بنابراین، در ثبت سفارش دوبله یا نریشن خود شک نداشته باشید!

چرا ویدابیا؟

ویدابیا تیمی کامل و خبره برای تضمین کیفیت نریشن است

صداپیشگان حرفه‌ای

تیم صداپیشگان ویدابیا گزیده‌ای از متخصصان سراسر ایران است که پس از موفقیت در آزمون ورودی و تأیید نهایی به ویدابیا پیوسته‌اند. هر صداپیشه جنس صدای خاص خود را دارد و مشتریان ویدابیا با توجه به ویژگی‌های پروژه‌ی نریشن ویدیوی خود دست به انتخاب صداپیشه می‌زنند.

تضمین کیفیت

ویدابیا کیفیت تمام پروژه‌های نریشن را تضمین می‌کند. تیم صداپیشگان حرفه‌ای ویدابیا پروژه‌ها را با کیفیت سطح جهانی تحویل می‌دهند. بنابراین، در مورد کیفیت سفارش نریشن فیلم خود نگرانی نداشته باشید. ویدابیا تا کنون هیچ مشتری ناراضی نداشته است؛ و در صورت عدم رضایت احتمالی هر کدام از مشتریان، پروژه برای بازبینی، ویرایش یا انجام مجدد به صداپیشه برگردانده می‌شود.

تعرفه نریشن

ویدابیا صداپیشگان حرفه‌ای خود را به مدرن‌ترین تکنولوژی‌های هوش مصنوعی مجهز کرده است. به این ترتیب، نه تنها دقت و سرعت صداپیشگان ویدابیا افزایش یافته است، بلکه شاهد کاهش قابل ملاحظه‌ی قیمت نریشن نیز هستیم. قیمت‌های پیشنهادی ویدابیا بسیار مقرون به صرفه هستند و به می‌توانیم بگوییم که پروژ‌های نریشن ویدیو را از پلتفرم دیگری باکیفیت‌تر و ارزان‌تر انجام می‌دهیم.

همین حالا سفارش نریشن خود را ایجاد کنید

چند نمونه کار صداپیشگان ویدابیا

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

قیمت خدمات ویدابیا

ارزان و باکیفیت

برای محاسبه هزینه ، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید .

ترجمه و دوبله
1
(با فرمت srt و متن دقیق )
جمع کلتومان  
ترجمه توسط مترجم های متخصص
1
(با فرمت srt و متن دقیق )
جمع کل تومان
ترجمه خودکار
1
جمع کلتومان 

همچنان سوالی دارید ؟

از ما بپرسید

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .