نوروز 1400: یک نوروز ویدابیایی

 

ما در ویدابیا نوروز فرخنده‌ای را برای شما آرزو می‌کنیم و به شما کمک می‌کنیم که از تعطیلات این عید باستانی نهایت بهره را ببرید. هم‌اکنون با ثبت‌نام یا ورود به حساب کاربری خود با استفاده از دکمه زیر، برای اولین سفارش خود تا یک میلیون ریال ، از ویدابیا ، عیدی دریافت کنید و فیلم‌های آموزشی یا سرگرمی انگلیسی خود را به زبان فارسی و با بهترین کیفیت مشاهده کنید. این عیدی روی تمام خدمات زیرنویس و یا دوبله ویدابیا قابل اعمال خواهد بود.

خدمات ما

ویدابیا چطور کار میکنه ؟

1.ثبت‌نام/ ورود

2. تعریف پروژه

3. بارگذاری فایل

4. پرداخت

5. انجام پروژه 

6. دریافت فایل نهایی

از نوروز ویدابیایی لذت ببرید!

 

عیدی امسال ویدابیا برای هرکس،‌ با هر نیاز و سلیقه‌ای قابل استفاده است. فرقی نمی‌کند که یک دانش‌آموز یا دانشجوی مشتاق به یادگیری هستید یا یک متخصص علاقمند به افزایش دانش و یا یک مادر یا پدر که می‌خواهید فرزندانتان سرگرمی‌های مفیدتری داشته باشند؛ همین حالا با استفاده دکمه پایین وارد حساب کاربری خود شوید و عیدی سال 1400 خود را از ویدابیا دریافت کنید

نمونه کارهای ما

بررسی ، انتخاب و قضاوت با شما !

ترجمه و دوبله
ترجمه توسط مترجم های متخصص
ترجمه خودکار

نظرات مشتریان

 

تجربه تولید محتوای با کیفیت،سریع و منطبق با استانداردها توسط پلتفرم ویدابیا برای شتابدهنده تریگ آپ بسیار جذاب و کیفیت چشمگیر ترجمه نیز حائز اهمیت بود.
فرزاد کمالی

فرزاد کمالیمدیر روابط عمومی شتاب‌دهنده تریگ‌آپ

کیفیت بالای ترجمه متون تخصصی،دقت و از همه مهمتر سرعت بالای تحویل پروژه، سه موضوع مهم و حیاتی برای ما بود که تا الان هیچ مجموعه‌ای به خوبی ویدابیا پیدا نکردیم!
سیده فاطمه حسینی

سیده فاطمه حسینیمدیرعامل شرکت فناوری‌های هوشمند فن‌آسا

 یکی از بزرگترین دغدغه های ما برای تولید محتوا ، زمان و خروجی کار دقیق بود؛ تیم ویدابیا با بهره‌گیری از مترجمین و صداپیشگان کاربلد در کمترین زمان بهترین خروجی رو آماده کردن!
محمد نوید شریفی

محمدنوید شریفیمدیر وب‌سایت آموزشی

ثبت نام در سایت ویدابیا و دریافت عیدی