نرم افزار ترجمه صوت انگلیسی به فارسی و تبدیل به متن

پادکست ها مراجع بسیار بزرگی هستند که اطلاعات زیادی را به ما میدهند و بسیاری از آنها روزانه یا هفتگی و ماهانه منتشر می شوند و ناشی از تلاش چند نفر برای گسترش علم و سرگرمی افراد می باشند.

بسیاری از افراد روزانه زمان خود را برای پادکست های متفاوت می گذارند و از آنها استفاده م کنند. در چند سال اخیر بسیار پادکست های متفاوت فارسی منتشر شده است که دنبال کنندگان بسیاری هم دارند ولی بازهم باید بدانیم که بسیاری بیشتر اطلاعات و سرگرمی در دنیا وجود دارد که ما می توانیم از آنها استفاده کنیم ولی اگر زبان انگلیسی را یاد نداشته باشیم این برایمان مشکل بوجود می آورد گوش دادن به این پادکست ها ولی در ویدابیا ما تمام پادکست هایی را که شما بخواهید برایتان ترجمه می کنیم و یا  در صورتی که نیاز به انتشار آنها داشته باشید آنها باز خوانی می شوند.

ترجمه، زیرنویس و پیاده سازی پادکست و صوت های انگلیسی

تولید متن انگلیسی پادکست

با توجه به نرم افزار ویدابیا شما میتوانید با استفاده از آن و با بارگذاری فایل پادکست خود یا گذاشتن لینک و بارگذاری آن بوسیله ما با هزینه بسیار پایین و زمان ناچیز متن انگلیسی پادکست را بدست آوردی و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

برای دیدن خدمات بیشتر ویدابیا از جمله ترجمه ویدیو ویتوانید به صفحه اصلی سر بزنید

ترجمه پادکست های انگلیسی به فارسی

در صورتی که می خواهید از اطلاعاتی که پادکست ها  در اختیار شما قرار میدهند به زبان فارسی دسترسی داشته باشید پس از تولید زیر نویس انگلیسی توسط ما یا در صورتی که خودتان متن انگلیسی را دارید می توانید آن را بدهید تا آن را برای شما توسط مترجمین حرفه ای و متخصصی که در اختیار داریم ترجمه کنیم. این کار توسط پرداخت امن انجام می شود و تا زمانی که شما پروژه را تایید نکنید و تمام اصلاح ها انجام نشود ما هزینه ای را به مترجم پرداخت نمی کنیم. این کار با کمترین هزینه و سرعت بعلاوه بیشترین دقت انجام می شود با توجه به نرم افزاری که در ویدابیا گسترش داده شده است.

ما تمام پادکست هایی را که شما بخواهید در ویدابیا ترجمه میکنیم و همانند ترجمه زیرنویس در خدمات ترجمه شما میتوانید در خواست ترجمه متن پادکست یا صوت را بدهید.

ترجمه، زیرنویس پیاده سازی و بازخوانی پادکست های انگلیسی

بازخوانی پادکست های انگلیسی

در صورتی که شما نیاز به انتشار و استفاده های این چنینی از پادکست ها دارید می توانید درخواست دهید و این پادکست های ترجمه شده توسط دوبلور های حرفه ای در ویدابیا صدا گذاری می شوند و در اختیار شما برای استفاده هایتان قرار میگیرند.

خدمات ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *