ترجمه زیرنویس فیلم انگلیسی به فارسی حرفه ای بصورت آنلاین

بیشتر انسان های دنیا با هر زبانی به احتمال زیاد حتما نیاز به دیدن فیلم با زیرنویس را پیدا کرده اند زیرا حتی اگر شما انگلیسی زبان هم باشید فیلم های بسیار با کیفیتی تولید می شوند با زبان های مختلف و اگر انگلیسی زبان نباشید که حتما نیاز دارید حداقل همان فیلم های انگلیسی را ببینید. نکته ای که هست این می باشد که صداگذاری فیلم ها زمان زیادی میبره و تا آن تولید شود به اصطلاح فیلم اسپویل شده یا دیگر فیلم در توجه همه افراد نمی باشد.

تولید زیرنویس انگلیسی

باید توجه کنید که تولید زیرنویس انگلیسی تا چندی پیش به این راحتی نبود و یک مترجم و یا کسی که در زبان انگلیسی حرفه ای بود باید تمام آن را گوش میداد و پس از آن در هر قسمت متنی که بازیگران می گفتند را می نوشت. سپس آنها را با گفته های داخل فیلم همزمان کنیم تا بتوان از آن استفاده کرد.

ولی حالا این کار با نرم افزار ویدابیا بسیار راحت می باشد و شما پس از اینکه هر نوع فیلم یا ویدیو ای را که به زیر نویس انگلیسی آن نیاز دارید به ما تحویل دهید نرم افزاری که در ویدابیا گسترش داده شده است بسیار سریع و با هزینه بسیار پایین زیرنویس انگلیسی را برای شما تولید می کند و شما می توانید از آن استفاده کنید.

ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی

شما میتوانید پس از اینکه توسط نرم افزار ویدابیا زیرنویس فیلم تولید شد و یا اگر آن را شما داشتید می توانید آن را خودتان بارگذاری  کنید.

پس از درخواست شما مترجمان حرفه ای ویدابیا که فقط پس از تایید در آزمون ما و تایید تیم فنی ما میتوانند با ما بصورت فریلنسر همکاری کنند زیر نویس ها  را به بهترین صورت ترجمه کرده و برای اینکه این کار به بهترین صورت انجام شود ما از پرداخت امن استفاده می کنیم و تا زمانی که شما کیفیت ترجمه را تایید نکنید و مشکلات از نظر شما برطرف نشود ما هزینه ای را به مترجمان پرداخت نمی کنیم.

برای استفاده از خدمات ویدابیا و درخواست ترجمه ویدیو میتوانید از صفحه اصلی این کار را انجام دهید

راستی اگر شما مترجم حرفه ای فریلنسر هستید میتوانید در آزمون های ما شرکت کنید و در صورت قبولی با ما همکاری کنید.

یکی دیگر از خدمات ویدابیا ترجمه زیرنویس می باشد

خدمات ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *