آموزش بخش ترجمه خودکار

1

ورود یا ثبت نام

از نوار بالای سایت بر روی دکمه ورود| ثبت نام کلیک کنید .

2

تکمیل فرم ثبت نام | ورود

اگر در سایت قبلا ثبت نام نکرده اید ، فرم ثبت نام را تکمیل کنید (آموزش ثبت نام در سایت ) ، در صورت ثبت نام قبلی ، اطلاعات ورود خود را تکمیل و بر روی ورود کلیک کنید .

3

ایجاد پروژه

پس از ورود به پنل ، بر روی ایجاد پروژه کلیک کنید .

4

اطلاعات پروژه

در صفحه ی باز شده اطلاعات پروژه خود را وارد کنید . برای استفاده از سرویس ترجمه خودکار در فیلد “به چه خدمتی نیاز دارید ؟” گزینه ترجمه و در فیلد ” کیفیت ترجمه” گزینه ترجمه توسط ماشین را انتخاب کنید .
5

افزودن فایل

در این قسمت با انتخاب گزینه افزودن فایل ، از روی کامپیوتر خود ویدیو مورد نظر را انتخاب کنید ، و سپس بر روی دکمه تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

6

بارگذاری ویدیو

تا انتهای بارگزاری شکیبا باشید ، پس از پایان بارگذاری بر روی تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

7

پرداخت

در صفحه پیش رو صورت حساب خود را مشاهده می کنید ، در صورت تایید بر روی پرداخت کلیک کنید .

8

اطلاعات پرداخت

در این مرحله شما به درگاه پرداخت متصل می شوید ، اطلاعات کارت خود را وارد کنید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید .

9

مشاهده فاکتور

مجدد به پنل کاربری منتقل می شوید ، در این قسمت بر روی ادامه کلیک کنید .

10

آماده سازی ترجمه

تا اتمام ترجمه اندکی شکیبا باشید و سپس  با کلیک بر روی گزینه “ترجمه” ، نرم افزار شروع به آماده سازی ترجمه شما می کند .( برای آگاهی از آماده شدن ترجمه و اتلاف کمتر زمان ، آموزش فعال سازی نوتیفیکشن را ببینید . )

11

پنل ترجمه

پس از اتمام فرآیند ، شما به پنل ترجمه خودکار منتقل می شوید . در قسمت راست صفحه ( 1 ) ویدیو مورد نظر را می توانید بازبینی کنید و در قسمت چپ (2 ) متن اصلی ویدیو خود را که  توسط هوش مصنوعی  تولید شده است را مشاهده خواهید کرد .

12

ترجمه نهایی

برای تکمیل فرآیند ترجمه ، بر بروی “ترجمه اتوماتیک همه بلاک های خالی ” (1) کلیک کنید و پس از اتمام ترجمه بر روی دکمه دانلود خروجی (2) کلیک کنید . (برای بهبود کیفیت ترجمه خودکار خود اینجا را کلیک کنید)

12

دانلود خروجی

با نگه داشتن نشانه گر موس روی دکمه ی تولید خروجی ، نحوه دریافت خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید و تا دریافت کامل فایل و ذخیره بر روی کامپیوتر خود شکیبا باشد .

دیگر آموزش های این بخش

آموزش بهبود کیفیت ترجمه خودکار

 

آموزش اصلاح فایل در ترجمه خودکار