آموزش بخش ترجمه خودکار

مخصوص دسکتاپ

ویدیو آموزش ترجمه خودکار

هوش مصنوعی یکی از همکاران محبوب ویدابیا است که نقشی بسیار پررنگ در انجام امور کاری ما ایفا می‌کند. وقتی که گزینه‌ی ترجمه خودکار  را انتخاب می‌کنید، سفارش شما به نرم افزار ترجمه سپرده می‌شود. ترجمه خودکار دقتی معادل %60 یک مترجم متخصص را دارد.

1.ورود یا ثبت نام

از نوار بالای سایت بر روی دکمه ورود| ثبت نام کلیک کنید .

2. تکمیل فرم ثبت نام | ورود

اگر در سایت قبلا ثبت نام نکرده اید ، فرم ثبت نام را تکمیل کنید (آموزش ثبت نام در سایت ) ، در صورت ثبت نام قبلی ، اطلاعات ورود خود را تکمیل و بر روی ورود کلیک کنید .

3. ایجاد پروژه

پس از ورود به پنل ، بر روی ایجاد پروژه کلیک کنید .

4. اطلاعات پروژه

در صفحه ی باز شده اطلاعات پروژه خود را وارد کنید . برای استفاده از سرویس ترجمه خودکار در فیلد “به چه خدمتی نیاز دارید ؟” گزینه ترجمه و در فیلد ” کیفیت ترجمه” گزینه ترجمه توسط ماشین را انتخاب کنید .

5. افزودن فایل

در این قسمت با انتخاب گزینه افزودن فایل ، از روی کامپیوتر خود ویدیو مورد نظر را انتخاب کنید ، و سپس بر روی دکمه تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

6. بارگذاری ویدیو

تا انتهای بارگزاری شکیبا باشید ، پس از پایان بارگذاری بر روی تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

7. پرداخت

در صفحه پیش رو صورت حساب خود را مشاهده می کنید ، در صورت تایید بر روی پرداخت کلیک کنید .

8. اطلاعات پرداخت

در این مرحله شما به درگاه پرداخت متصل می شوید ، اطلاعات کارت خود را وارد کنید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید .

9. مشاهده فاکتور

مجدد به پنل کاربری منتقل می شوید ، در این قسمت بر روی ادامه کلیک کنید .

 

10. آماده سازی ترجمه

تا اتمام ترجمه اندکی شکیبا باشید و سپس  با کلیک بر روی گزینه “ترجمه” ، نرم افزار شروع به آماده سازی ترجمه شما می کند .( برای آگاهی از آماده شدن ترجمه و اتلاف کمتر زمان ، آموزش فعال سازی نوتیفیکشن را ببینید . )

11. پنل ترجمه خودکار

پس از اتمام فرآیند ، شما به پنل ترجمه خودکار منتقل می شوید . در قسمت راست صفحه ( 1 ) ویدیو مورد نظر را می توانید بازبینی کنید و در قسمت چپ (2 ) متن اصلی ویدیو خود را که  توسط هوش مصنوعی  تولید شده است را مشاهده خواهید کرد .

12. ترجمه نهایی

برای تکمیل فرآیند ترجمه ، بر بروی “ترجمه اتوماتیک همه بلاک های خالی ” (1) کلیک کنید و پس از اتمام ترجمه بر روی دکمه دانلود خروجی (2) کلیک کنید . (برای بهبود کیفیت ترجمه خودکار خود اینجا را کلیک کنید)

13. دانلود خروجی

با نگه داشتن نشانه گر موس روی دکمه ی تولید خروجی ، نحوه دریافت خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید و تا دریافت کامل فایل و ذخیره بر روی کامپیوتر خود شکیبا باشد .

14. توجه

نکته مهم : در صورتی که پس از کلیک بر روی دریافت خروجی در صف پردازش قرار گرفتید ، نگران نباشید ، نرم افزار ما در حال تکمیل پروژه های درصف انتظار است . این فرآیند بسته به پروژه های در حال ترجمه ممکن است کمی زمان ببرد . برای اطلاع از اتمام پروژه ” آموزش فعال کردن نوتیفیکشن ” را ببینید .

Italian Trulli

نماد ها

logo-samandehi

درباره ویدابیا

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه و دوبله ویدیو ارائه میده؛ ما تونستیم نرم‌افزار آنلاینی رو توسعه بدیم که سرعت ترجمه و دوبله رو تا سه برابر بیشتر می‌کنه و در مدت کمی هم تونستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو رو برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم.