دعوت از دوستان

با دعوت به ویدابیا، هم تو و هم دوستت هدیه از ویدابیا هدیه دریافت خواهید کرد . فقط کافیه هنگام ثبت نام کسی که شما آن را معرفی کرده اید در قسمت کد معرف ، ایمیل شما را  ثبت کند. پس از ثبت سفارش اول توسط دوست شما 20هزار تومان هدیه و دوست شما 10 هزار تومن هدیه به عنوان اعتبار دریافت خواهید کرد که در کیف پول شما ثبت می گردد. 

کد معرف را از کجا دریافت کنم ؟

کد معرفی که شما باید به دوست خود بدهید ، همان آدرس ایمیلی است که شما با آن در سایت ویدابیا ثبت نام کرده اید .

جوایز شما

وقتی شما دوست خود را به ویدابیا معرفی می کنید ، پس از ثبت سفارش اول شخص معرفی شده ، شما 20 هزار تومان اعتبار در کیف پول حساب خود دریافت خواهید کرد . 

هدیه دوست شما

با ثبت سفارش اول کسی که شما معرفی کرده اید ، دوست شما هم 10 هزار تومان اعتبار در کیف پول خود دریافت خواهد کرد . 

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.