ترجمه فیلم و سریال زبان اصلی

ترجمهویدیو و فیلم های روز دنیا انگلیسی به فارسی

این کار را مثل گوگل ترنسلیت و یا مثل آن انجام نمی دهیم، ما مانند موسسات ترجمه فیلم های شما را با کمترین هزینه و با بالاترین سرعت و  کیفیت ترجمه کرده و به شما تحویل میدهیم؛ در ادامه نحوه کار ما را می بینید و می توانید نحوه استفاده از نرم افزار ما را ببینید و از آن برای ترجمه فیلم های خود استفاده کنید.

نرم افزار تولید زیرنویس انگلیسی(تولید صدا به متن):

ابتدایی ترین کاری که نرم افزار ویدابیا انجام می دهد نیاز شما را برای داشتن زیرنویس انگلیسی رفع کرده البته با کمترین هزینه و تقریبا زمان ناچیز. پس از اینکه شما ویدیو را به هر صورتی که دوست داشته باشید به دست ما برسانید(می توانید فیلم را برای ما آپلود کنید و یا لینک آن را به ما بدهید تا ما آن را برای شما دانلود کنیم و در نرم افزار بگذاریم) و پس از آن نرم افزار و پلتفرم ویدابیا زیرنویس انگلیسی فیلم را برای شما تولید کرده و در اختیار شما میگذارد که شما میتوانید آن را بصورت چسبیده(hardsub) ، در قالب ورد و یا فایل srt تحویل بگیرید و آن را دانلود کنید و اینکه هیچ کدام از آنها هزینه ی بیشتری را برای شما نخواهد داشت.

ترجمه زیرنویس فیلم و ویدیو انگلیسی به فارسی:

پس از تولید زیر نویس و یا اگر خود شما زیر نویس ویدیو و فیلم خود را دارید می توانید آن را به ما بدهید و از ما بخواهید تا آن را برای شما ترجمه کنیم.

در ویدابیا ما ویدیو های شما ترجمه میکنیم و یکی از خدمات ما ترجمه ویدیو می باشد

ترجمه زیرنویس:

این کار با کمک برترین مترجمانی استفاده می شود که بصورت فریلنسر(آزادکاری) با ما کار میکنند و انتخاب آنها فقط پس از قبولی در آزمون انتخابی و همینطور تایید از سمت تیم فنی صورت میگیرد پس ما از کیفیت کار آنها مطمئن هستیم و شما هم تا کیفیت را تایید نکنید کار آنها تمام نمی شود و پرداخت هزینه ها بصورت پرداخت امن می باشد که پس از اینکه شما کار را تایید کردید ما هزینه را به مترجمان میدهیم.

ترجمه فیلم ها با توجه به پلتفرم ترجمه ویدابیا با سرعت بالا انجام میشود و پس از درخواست ترجمه فایل های بسیار سریع تر از گروه های دیگر در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین زیرنویس ترجمه شده کاملا با فیلم هماهنگ می باشد.

یکی دیگر از خدمات ما که میتوانید از آن استفاده کنید ترجمه زیرنویس می باشد

دوبله و صداگذاری فارسی فیلم:

در انتها شما اگر ویدیو ای را داشته باشید و یا بخواهید آن را با استفاده از پلتفرم ما ترجمه کرده باشید می توانید از ما بخواهید تا آن را دوبله و صدا گذاری کنم.

در این زمینه هم دوبلور های مختلف و حرفه ای با موسسه ما همکاری میکنند که آنها این کار را برای شما انجام می دهند.

استفاده از نرم افزار برای ترجمه و صدا گذاری ویدیو:

ترجمه زیرنویس انگلیسی فیلم ها و ویدیو ها با استفاه از نرم افزار ترجمه زیرنویس ویدابیا

ویدابیا این امکان را هم در اختیار شما میگذارد که اگر خودتان می خواهید فیلم هایتان را ترجمه ویا صدا گذاری کنید با ثبت نام و ورود به به داشبورد مدیریتی که در اختیار شما قرار داده می شود کار ترجمه و دوبله را راحت تر از همیشه و با سرعت بسیار بالایی انجام دهید.

خدمات ترجمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *