متخصصین با تجربه

ویدابیا با بیش از ۲۰۰ متخصص در زمینه ترجمه و دوبله همکاری میکند؛ تا پروژه های دوبله و ترجمه ویدیو های شما به بهترین شکل انجام شود. 

ویدابیا برای جذب متخصص سخت گیر است و آزمون های دقیقی را طراحی کرده تا فقط کسانی که بتوانند نمره قبولی را دریافت کنند، به جمع همکاران ما بپیوندند.

دوبلورهای ویدابیا در دو بخش حرفه‌ای و امید فعالیت می کنند. میتوانید نمونه صدای آن ها را در قسمت نمونه صدای گويندگان بشنويد. از طرف دیگر مترجمان ویدابیا در زمینه ترجمه ویدیو های انگلیسی و شش زبان دیگر خبره هستند و متناسب با موضوع ویدیو شما انتخاب می شوند.

کافیست کیفیت و قیمت ویدابیا را مقایسه کنید...

مقرون به صرفه

اگر به قسمت تعرفه‌های ویدابیا سرزده باشید متوجه قیمت مقرون به صرفه ما شده اید. و تفاوت آن را با دیگر پلتفرم‌های ترجمه و دوبله ديگر را احساس کرده اید.

قيمت مناسب خدمات ويدابيا به این دلیل است که ما توانسته ایم با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی ترجمه خودکار، در هزینه و زمان صرفه جویی زیادی کنیم. کاری که دیگر پلتفرم ها معمولاً به صورت دستی انجام می دهند، ویدابیا با کمک هوش مصنوعی انجام می دهد.

از طرف دیگر در زمینه دوبله ويدابيا برای اولین بار استودیو دوبله مجازی را طراحی کرده است که تمام امکانات یک استودیو حرفه ای فیزیکی را داراست. یعنی قابلیت نویزگیری، ویرایش صدا و هماهنگ کردن صدا با ویدیو، تماماً توسط استودیوی مجازی ویدابيا انجام می شود. و همین باعث شده در عین داشتن بالاترین کیفیت، هزینه ها کاهش چشمگیری پیدا کند.

همین حالا سفارش خود را ایجاد کنید

گارانتی بازگشت وجه

رضایت شما ارزشمندترین دارایی ماست. زمانی که شما پروژه اي را برای ترجمه و یا دوبله به ما می دهید، کارشناسان ما از لحظه ثبت نام تا لحظه دانلود پروژه همراه شما هستند. شما میتوانید چه از طریق پشتیبانی آنلاین سایت و چه از طریق تلفن های موجود با ما در ارتباط باشید و مارا راهنمایی کنید تا بهترین خدمات را به شما ارائه دهیم.

مفتخریم که تاکنون رضایت بیش از ۷۵ درصد مشتریان خود را داشته ایم. و هر روز تلاش می‌کنیم تا خوشنودي تمامی مشتریان خود را حاصل کنیم. بنابراین حتماً نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.

برای ثبت رای کلیک کنید
[مجموع: 0 میانگین: 0]