کل یوتیوب را فارسی ببینید...

به راحتی و تنها با چند کلیک
ویدیو مورد نظر خود را در یوتیوب با زیرنویس یا دوبله ببینید

محاسبه ی قیمت سفارش شما

از طریق فرم روبرو به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

چگونه از سرویس یوتیوب فارسی ویدابیا استفاده کنم؟

فقط با چند کلیک ویدیوهای یوتیوب را با زیرنویس، ترجمه فارسی و یا دوبله تحویل بگیرید.

1.ثبت نام در سایت

ابتدا در سایت ویدابیا ثبت نام نموده و پس از تایید ایمیل ، وارد حساب کاربری شوید .

2. افزودن لینک یوتیوب

در گام بعدی با زدن گزینه ی ایجاد پروژه جدید اطلاعات را تکمیل و پس از تایید گزینه " افزودن ویدیو از یوتیوب" را انتخاب . سپس لینک ویدیو را در قسمت مربوطه کپی کنید

3.پرداخت

با پرداخت صورت حساب پروژه خود فرآیند تولید زیرنویس ویدیو یوتیوب آغاز می شود، پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکان پذیر است .

4.دانلود ویدیو

ویدیویی مورد نظر شما به همراه زیرنویس فارسی آماده شده است ، ویدیو خود را دانلود کنید ، به همین راحتی!

یوتیوب فارسی ، چطور ممکنه ؟

نرم افزار آنلاین ترجمه فیلم ویدابیا امکان ترجمه، ایجاد زیرنویس و یا دوبله و نریشن تمام ویدیو ها را دارد. و حالا برای اولین بار این امکان را به طور ویژه برای ویدیو های یوتیوب در پلتفرم ویدابیا قرار دادیم. یعنی شما بدون نیاز به دانلود ویدیو های یوتیوب می توانید آن ویدیو ها را با ترجمه فارسی به طور مستقیم از سایت ویدابیا دانلود کنید. در واقع می توانید کل یوتیوب را به فارسی و یا زبان های دیگر (انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای) در بستر ویدابیا داشته باشید!

سرویس های ما

در ویدابیا چه خدماتی ارائه می شود ؟

ترجمه خودکار ویدیوهای یوتیوب

با ترجمه خودکار خدمت یوتیوب فارسی در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید. ویدابیا با استفاده از هوش مصنوعی بسیار قدرتمند، ویدیوهای شما را طی 4 دقیقه به زبان فارسی ترجمه می کند. ترجمه خودکار ویدیوهای شما به صورت فایل زیرنویس یا زیرنویس چسبیده به دلخواه به شما تحویل خواهند شد. سیستم ترجمه خودکار قابلیت ویرایش دارد و شما می توانید با ادبیات خودتان هر عبارت را ویرایش کنید و سپس ویدیو های یوتیوب را به همراه زیرنویس ترجمه شده دانلود کنید.

ترجمه ویدیو های یوتیوب توسط مترجم متخصص

بسیاری از مشتریان ما ترجمه های با کیفیت را می پسندند. بنابراین مترجم های متخصص ما آماده اند تا ترجمه ویدیوهای شما را با دقت 100 درصدی و در سریعترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام دهند. با ترجمه ویدیوهای خود توسط مترجم های حرفه ای ویدابیا، مخاطبان خود را در سراسر دنیا افزایش دهید. به عنوان تولید کننده محتوا می توانید لینک ویدیو های خود را در یوتیوب کپی کنید و در ویدابیا جایگذاری کنید تا  به کمک خدمت یوتیوب فارسی، به زبان انگلیسی ( یا هر زبان دیگر) ترجمه و زیرنویس شوند.

دوبله و صداگذاری ویدیو های یوتیوب

دوبلور های حرفه ای و امید ویدابیا با صدای خاص و گیرای خود ویدیوی شما را دلنشین و تاثیر گذار تر می کنند. تیم صداپیشگان ویدابیا  منتخبی از خبرگان سراسر ایران هستند که متعهدانه در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ( کمترین هزینه در بین استودیو های ایرانی به دلیل داشتن استودیوی حرفه ای مجازی در ویدابیا ) کار ارزشمند خود را ارائه می دهند. با یوتیوب فارسی ویدابیا، ویدیو های محبوب جهان را به فارسی دوبله کنید و یا ویدیو های خود را به زبان های پرطرفدار دنیا دوبله کنید و مخاطبان خود را با هر نژاد و زبانی افزایش دهید.

سرویس زیرنویس ویدیوهای یوتیوب

ویدابیا با استفاده از هوش مصنوعی برای ویدیوی شما زیرنویس زبان اصلی دقیق و با کیفیت تولید می کند. افزودن زیرنویس به ویدیو بازدید و سئوی ویدیو را تا 40 درصد نسبت ویدیو هایی زیرنویس ندارند بهبود می دهد. برای انتشار ویدیو های تان در یوتیوب همراه زیرنویس، کافیست لینک آن را در پنل کاربری ویدابیا کپی پیست کنید تا زیرنویس ویدیوی شما در کوتاه ترین زمان آماده شود و سپس فایل زیرنویس را به ویدیوی خود در یوتیوب اضافه نمایید. شما می توانید با توجه به نیاز خود زیرنویس را به صورت چسبیده به ویدیو یا فایل زیرنویس مجزا دریافت کنید . ویدابیا برای چسباندن زیرنویس به ویدیو هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند و شما تنها هزینه تولید زیرنویس ویدیو را پرداخت می کنید. 

مشتریان ما

اعتماد شما سرمایۀ ماست…

شما هم به جمع مشتریان وفادار ما بپیوندید.

لوگوی شهرداری مشهد
لوگوی مرکز نوآوری شهری
لوگوی فناپ

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.