کل یوتیوب را فارسی ببینید...

به راحتی و تنها با چند کلیک
ویدیو مورد نظر خود را در یوتیوب با زیرنویس یا دوبله ببینید

چگونه از سرویس شما استفاده کنم ؟

به راحتی تنها با چند کلیک ویدیو با زیرنویس یا دوبله فارسی تحویل بگیرید.

1.ثبت نام در سایت

ابتدا در سایت ویدابیا ثبت نام نموده و پس از تایید ایمیل ، وارد حساب کاربری شوید .

2. افزودن لینک یوتیوب

در گام بعدی با زدن گزینه ی ایجاد پروژه جدید اطلاعات را تکمیل و پس از تایید گزینه " افزودن ویدیو از یوتیوب" را انتخاب . سپس لینک ویدیو را در قسمت مربوطه کپی کنید

3.پرداخت

با پرداخت صورت حساب پروژه خود فرآیند تولید زیرنویس ویدیو یوتیوب آغاز می شود، پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکان پذیر است .

4.دانلود ویدیو

ویدیویی مورد نظر شما به همراه زیرنویس فارسی آماده شده است ، ویدیو خود را دانلود کنید ، به همین راحتی!

یوتیوب فارسی ، چطور ممکنه ؟

پلتفرم ویدابیا امکان ترجمه، ایجاد زیرنویس و یا دوبله تمام ویدیو ها را دارد. و حالا برای اولین بار این امکان را به طور ویژه برای ویدیو های یوتیوب در پلتفرم ویدابیا قرار دادیم. و در واقع می توانید یوتیوب را به فارسی و یا هر زبان دیگری (+6 زبان) در بستر ویدابیا ترجمه کنید!

سرویس های ما

در ویدابیا چه خدماتی ارائه می شود ؟

ترجمه خودکار ویدیو

در هزینه ها و زمان خود صرفه جویی کنید. با استفاده از هوش مصنوعی بسیار قدرتمند، ویدیوهای شما طی 4 دقیقه به زبان فارسی ترجمه می شوند. ترجمه خودکار ویدیوهای شما به صورت زیرنویس یا زیرنویس چسبیده به دلخواه به شما تحویل خواهند شد.

ترجمه ویدیو توسط مترجم متخصص

مشتریان ما ترجمه های با کیفیت را می پسندند. بنابراین مترجم های متخصص ما آماده اند تا ترجمه ویدیوهای شما را با دقت 100 درصدی و در سریعترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه انجام دهند. با ترجمه ویدیوهای خود توسط مترجم های حرفه ای ویدابیا، محاطبان خود را افزایش دهید.

دوبله و صداگذاری ویدیو

دوبلور های حرفه ای و امید ویدابیا با صدای خاص و گیرای خود ویدیوی شما را دلنشین و تاثیر گذار تر می کنند. تیم صداپیشگان ویدابیا  منتخبی از خبرگان سراسر ایران هستند که متعهدانه در سریع ترین زمان ممکن و با مناسب ترین هزینه ( کمترین هزینه در بین استودیو های ایرانی به دلیل داشتن استودیوی حرفه ای مجازی در ویدابیا ) کار ارزشمند خود را ارائه می دهند.

سرویس زیرنویس

ویدابیا با استفاده از هوش مصنوعی زیر نویس ویدیو شما را دقیق و با کیفیت تولید می کند  همچنین شما می توانید با توجه به نیاز خود زیرنویس را به صورت چسبیده به ویدیو یا فایل زیر نویس مجزا دریافت کنید . ویدابیا برای چسباندن زیرنویس به ویدیو هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند و شما تنها هزینه تولید زیرنویس ویدیو را پرداخت می کنید . 

تعرفه های ویدابیا

قیمت پایین ، کیفیت بالا

مشتریان ما

اعتماد شما سرمایۀ ماست…

شما هم به جمع مشتریان وفادار ما بپیوندید.

لوگوی شهرداری مشهد
لوگوی مرکز نوآوری شهری
لوگوی فناپ

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.