نقد کردن درآمـد یوتیـوب

با ویدابیا نگران نقد شدن پول خود از یوتیوب نباشید

درآمد دلاریت رو شروع کن...

برای دریافت مشاوره رایگان فرم روبرو را تکمیل کن، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

درآمد دلاریت رو شروع کن...

برای دریافت مشاوره رایگان فرم روبرو را تکمیل کن، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

چطور درآمد از یوتیوب را نقد کنیم ؟

همان طور که میدانید مردم ایران به دلیل تحریم ها و نداشتن حساب بانکی جهانی، بعد از رسیدن به شرایط درآمد زایی از یوتیوب با چالش هایی روبه رو هستند؛ که مهم ترین چالش نقد کردن درامد از یوتیوب است. در این ویدیو راه حلی برای این چالش ارائه شده است.

چطور کار می‌کنه؟

آسوده از بسته شدن حساب

بیشتر شرکت های نقد درامد یوتیوب در ترکیه ساکن هستند و با توجه به ایمن نبودن کشور ترکیه از نظر گوگل، حسابهای چندین شرکت نقد درآمد به همین علت بسته شد اما شرکت نقد درآمد ویدابیا مستقر در کانادا است و شما می توانید با خیالی آسوده از بسته شدن حساب خود درآمد دلاری خود را نقد کنید

قرارداد مکتوب

واریز سریع

ویدابیا ماهانه و بلافاصله پس از دریافت درآمد از یوتیوب این مبلغ را تبدیل و به حساب شما واریز می کند

نرخ کارمزد همراه با مالیات 1۷%

افزایش اینگیجمنت

با ویدابیا شما میتوانید ویدیوهای خود را زیرنویس و ترجمه کرده و همچنین از تبلیغات افزایش انگیجمنت استفاده کنید و به این طریق اینگیجمنت کانال خود را افزایش دهید

روش پرداختی ریالی

خدمات ما

تبدیل درآمد دلاری کانال شما به ریال و واریز به حساب شما

مشاوره تخصصی توسط کارشناسان ویدابیا برای تولید محتوای جذاب تر با توجه به حرفه و تخصص شما

ارائه سرویس تبلیغات یوتیوب برای افزایش بازدید ویدیو ها و درآمد شما تا ۳۰۰ درصد

ارائه خدمات تولید زیرنویس و ترجمه ویدیو برای افزایش انگیجمنت کانال شما

87

یوتیوبر فعال

$ 400

متوسط درآمد ماهانه نقد شده برای هر یوتیوبر

چنانچه در خصوص درآمدزایی از یوتیوب و یا به طور کلی صفر تا صد مراحلی که باید طی کنید ، نیاز به دوره آموزشی دارید ، ما در ویدابیا به صورت کاملا رایگان برای شما این دوره را تدارک دیده ایم.

سوالات متداول

چنانچه در خصوص درآمدزایی از یوتیوب و یا به طور کلی صفر تا صد مراحلی که باید طی کنید ، نیاز به دوره آموزشی دارید ، ما در ویدابیا به صورت کاملا رایگان برای شما این دوره را تدارک دیده ایم. دوره کسب درامد از یوتیوب

کانال شما باید حداقل 1000 سابسکرایب و 4000 ساعت واچ تایم (بازدید) داشته باشد.

بله کسب درآمد از یوتیوب برای ایرانی‌ها امکان پذیر است و می‌توانید با استفاده از خدمات ویدابیا درآمد دلاری خود را نقد کنید.

هر 1000 بازدید بین 3 تا 5 دلار برای شما درآمد به همراه دارد.

خیر هیچ‌ محدودیتی برای ساخت کانال یوتیوب با شماره تلفن همراه ایرانی و ایمیلی که از ایران ساخته‌اید وجود ندارد. همچنین این موضوع، مشکلی برای کسب درامد از این کانال با استفاده از گوگل ادسنس ایجاد نمی‌کند.

خیر یوتیوب به محتوای فارسی ایرادی نمی گیرد و تمام کاربران می توانند با محتوای فارسی در یوتیوب کسب درآمد بکنند.

حساب ما به صورت حقوقی و شرکتی هست و حذف یک کانال منجر به حذف سایر کانال ها نمیشه.

همچنین ویدابیا تعداد محدودی کانال را به هر حساب ادسنس متصل میکند و همه کانال هایی که درامد خود را از طریق ما نقد میکنند به یک حساب ادسنس واحد متصل نیستند. ولی باز هم برای احتیاط بیشتر ما به طور مستمر استرایک های کانال ها رو چک میکنیم و اگر یه کانال ۱ استرایک بگیره از ادسنس حذفش می کنیم

ویدابیا به صورت منظم بر مسائل و مشکلات کانال ها نظارت دارد و درصورت بروز مشکلی سریعا برای رفع آن اقدام میکند. همچنین ویدابیا تعداد محدودی کانال را به هر حساب ادسنس متصل میکند و همه کانال هایی که درامد خود را از طریق ما نقد میکنند به یک حساب ادسنس واحد متصل نیستند.

و باتوجه به این موارد تا کنون درامد هیچ یک از کانال های ما مسدود نشده است.

همچنین ویدابیا تعداد محدودی کانال را به هر حساب ادسنس متصل میکند و همه کانال هایی که درامد خود را از طریق ما نقد میکنند به یک حساب ادسنس واحد متصل نیستند. ولی باز هم برای احتیاط بیشتر ما به طور مستمر استرایک های کانال ها رو چک میکنیم و اگر یه کانال ۱ استرایک بگیره از ادسنس حذفش می کنیم

شرکت ها و افراد مختلف با توجه به اینکه در چه کشوری باشند بین ۲۰ تا ۳۵ درصد بابت مالیات کشور و کارمزد خود کسر می کنند ولی ویدابیا با کسری مالیات جمعا ۱۷ درصد کارمزد میگیرد .

این کار هم شدنی است ولی توجه کنید که دوست یا فامیل شما در چه کشوری هست و قوانین مالیات کشور به چه صورت است؟ در برخی کشورها مالیات پلکانی است و وقتی درآمد یوتیوب شما به درآمد خود شخص اضافه شود مقدار مالیاتی که باید پرداخت شود به صورت تصاعدی افزایش پیدا کند و مشکلاتی برای شخص و شما ایجاد شود.

همچنین درصورتی که دولت این کشورها متوجه همکاری شخص با فردی در ایران بشوند، به دلیل تحریم های ایران برای شخص مشکلاتی ایجاد میشوند و به دلیل این ریسک، افراد غالبا این درخواست شما را رد میکنند.

خیر. کانال هایی که درخواست همکاری می دهند توسط کارشناسان ما بررسی می شوند و با کانال هایی که استرایک داشته باشند و یا حتی مشکوک به این مورد باشند همکاری نمی کنیم همچنین اگر در حین همکاری ۱ استرایک بگیرند از ادسنس حذف میشوند. ضمنا کانال هایی با محتوای زرد و جنسی و حاشیه رپرها و بازیگران و سلبریتی های اینستاگرامی برای همکاری تائید نمی شوند

بله. شما میتوانید بدون دردسر و هزینه بیشتر هر وقت خواستید کانال را به حساب خود منتقل کنید.

میزان کارمزد به اضافه مالیات کشور کانادا به همراه کامزد انتقال پول به ایران، مجموعا ۱۷ درصد است

گوگل درآمد هر ماه را بیست و یکم تا بیست و ششم ماه بعد به ادسنس واریز می کند و ویدابیا طی ۳ الی ۷ روز کاری با شما تسویه ریالی خواهد داشت.

خیر شما همیشه مالک کانال خود خواهید بود.

 

بله. در صورت نیاز به خرید اینترنتی از سایت های خارجی با درآمد خود را داشته باشین همکاران ما در ویدابیا برای شما انجام می دهند.

 

با توجه به نوسانات ارز در ایران ممکن است تعدادی از کاربران مایل به نقد کردن درآمد خود نباشند که شرکت این کار را با ذخیره درآمد انها انجام می دهد.

 

بله پس از تایید کانال شما، در هر جای ایران که باشید قرارداد رسمی برای شما ارسال خواهد شد.

 

حداقل مبلغی که شرکت‌های فعال در حوزه یوتیوب می‌توانند نقد کنند معادل با 100دلار آمریکا می‌باشد.