صوت به زیرنویس خودکار

به راحتی برای هر نوع فایل ویدیویی و صوتی زیرنویس زبان اصلی قرار بده.

چطور کار می‌کنه؟

آپلود ویدیو

ویدیوی خود را از طریق دکمه ثبت سفارش در سایت بارگذاری کنید. شما می‌توانید فایل ویدیو خود را از طریق کامپیوتر و یا لینک ویدیوهای یوتیوب در سایت آپلود کنید.

اطلاعات ویدیو

در مرحله‌ی بعد، اطلاعات مربوط به فایل بارگذاری شده را ثبت کنید؛ فرایند تولید زیرنویس زبان اصلی شروع می‌شود.

دانلود ویدیو

پس از اتمام فرایند زیرنویس زبان اصلی ویدیو، ابتدا می‌توانید متن زیرنویس را ویرایش‌ کرده سپس فایل آماده شده را دانلود کنید.

نمای کلی پلتفرم صوت به زیرنویس خودکار ویدابیا

معرفی ابزارهای پلتفرم ویدابیا

بلاک‌ها عاملی مهم در کیفیت زیرنویس

پس از آپلود ویدیو در پلتفرم ویدابیا، برای ویدیوی بارگذاری شده در پنل کاربری شما به طور خودکار زیرنویس زبان اصلی به صورت زمان‌بندی شده قرار می‌گیرد. زیرنویس آنلاین به وسیله‎‌ی هوش مصنوعی انجام می‌شود، بنابراین کاربر می‌تواند ایرادات را ویرایش کند.

ابزار شکستن

با استفاده از ابزار شکستن، می‌توانید جمله‌های یک بلاک را کوتاه کنید.  بعد از هر کلمه این ابزار قرار دارد که با کلیک بر روی آن، ادامه‌ی جمله در بلاک بعدی قرار می‌گیرد.

ابزار ادغام

زمانی که جمله‌های موجود در بلاک ها ناقص هستند، برای کامل کردن و اتصال جمله‌ها باهم، از ابزار ادغام استفاده می‌کنیم.

زیرنویس خودکار یا زیرنویس حرفه‌‌ای؟

تولید زیرنویس حرفه‌ای توسط کپشنرهای ویدابیا انجام می‌گیرد. تمام مراحل ساخت و هماهنگی زیرنویس در بستر پلتفرم ویدابیا صورت می‌گیرد؛ به همین دلیل باعث تسریع در زمان انجام کار و کاهش هزینه‌های اضافی می‌شود.

زیرنویس خودکار ویدابیا به وسیله‌ی هوش مصنوعی در کمتر از 10 دقیقه صدای ویدیو را به زیرنویس زبان اصلی تبدیل می کند. سوالات رو به رو، شما را در انتخاب گزینه مناسب راهنمایی می کنند.

زیرنویس خودکار برای افرادی مناسب است که هزینه‌ی کمتری پرداخت می‌کنند؛ با توجه به دقت 60 درصدی که دارد، نیاز به ویرایش هایی نیز هست تا دقت زیرنویس را افزایش دهد. در صورتی که  دقت و کیفیت ترجمه اهمیت زیادی برای شما دارد، زیرنویس حرفه‌ای بهترین انتخاب است تا  بدون صرف زمان، زیرنویس زبان اصلی دقیق را دریافت نمایید.

زیرنویسی که توسط ترجمه خودکار آماده می‌شود، نیاز به ویرایش دارد؛ بنابراین اگر زمان کافی برای اصلاح متن زیرنویس را ندارید، بهتر است از زیرنویس حرفه‌ای استفاده کنید تا کپشنرهای حرفه‌ای ویدابیا در سریعترین زمان و با کیفیت عالی، زیرنویس را برای شما آماده کنند.

اگر به موضوع و حوزه ویدیوی ارسالی خود مسلط نیستید، ترجیحا زیرنویس خود را به متخصصان واگذار نمایید، تا زیرنویس زبان اصلی بی‌نقص و دقیق به شما ارائه شود.

صوت به زیرنویس خودکار ویدیو به 8 زبان زنده دنیا

پلتفرم ویدابیا قابلیت تبدیل صوت به زیرنویس خودکار ویدیوها را به زبان‌های انگلیسی، عربی، ترکی، فرانسوی، آلمانی، کره‌ای، روسی و فارسی را دارا می‌باشد.

به سلیقه‌ی خودت زیرنویس بساز

بعد از انجام ویرایش‌های لازم بر روی متن زیرنویس، در هنگام دانلود خروجی می‌توانید رنگ، فونت، اندازه‌ی زیرنویس و محل قرارگیری آن را بر روی فایل ویدیویی، به سلیقه‌ی خود انتخاب کنید.

تعرفه ها

از طریق فرم زیر به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

سوالات متداول

اگر پاسخ پرسش خود را دریافت نکردید، با ما تماس بگیرید.

بله. سایت ویدابیا قابلیت زیرنویس زبان اصلی برای فیلم، ویدیو، صوت و پادکست به 8 زبان مختلف را دارد.

فایل های ویدئویی با فرمت mp۴ و فایل های صوتی با فرمت mp۳ را می‌توانید بارگذاری نمایید.

در پلتفرم آنلاین صوت به زیرنویس خودکار ویدابیا، ویدیوها و فایل های صوتی به زبان انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، ایتالیایی، آلمانی،کره ای و فارسی را می‌توانید بارگذاری نمایید و زیرنویس زبان اصلی ‌آن را به زبان فارسی دریافت کنید.

مطابق با مدت زمان ویدیوی شما ممکن است ۱ یا چند دقیقه تولید زیرنویس خودکار ویدیو زمان ببرد. ولی این مدت زمان بیش از 10 دقیقه نخواهد بود.

نرم افزار زیرنویس خودکار ویدابیا طوری طراحی شده است که امکان دانلود ویدیو و متن زیرنویس شده برای هیچ فردی جز صاحب اکانت وجود نخواهد داشت.  بدین ترتیب جای نگرانی برای فایل‌های شما وجود ندارد.

خبر خوب این است که برای اضافه کردن زیرنویس به یوتیوب نیازی به پیدا کردن یک نرم‌افزار جداگانه برای دانلود ویدیوهای YouTube نیست. فقط کافی است لینک ویدیوی مورد نظر را کپی کرده و بعد از ورود به صفحه‌ی ثبت سفارش ویدابیا، با وارد کردن اطلاعات ویدیو، زیرنویس زبان اصلی ویدیو خود را دریافت کنید.

پروژه بزرگی دارید؟

ما برای شما پیشنهاد ویژه‌ای داریم.