زیرنویس خودکار

فقط با چند کلیک برای ویدیو یا فیلمت زیرنویس زبان اصلی بساز!

محاسبه ی قیمت سفارش شما

از طریق فرم روبرو به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

شما با خدمات زیرنویس دقیق ویدابیا می توانید

سریع تر و به صرفه تر از همه جا

ویدئو های خود را بین المللی کنید

زیرنویس زبان اصلی دقیق شما می تواند با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه تولید شود.

اعتبار ویدیو خود را با زیرنویس دقیق بالا ببرید

اگر قصد انتشار ویدئو و یا فیلم زیرنویس شده خود را داشته باشید، چیزی که توجه مخاطب را جلب میکند، زیرنویس فیلم است. برای تحقق این اتفاق تا لحظه ی رضایت شما، همراهتان هستیم.

تبدیل رایگان فایل زیرنویس برای دانلود

شما می توانید زیرنویس دقیق فایل خود را در زمان تحویل به صورت جداگانه (srt) و یا چسبیده (hardsub) به فایل،دریافت نمایید.

نرم‌افزار زیرنویس زبان اصلی ویدابیا

هوش مصنوعی یکی از همکاران محبوب ویدابیا است، که نقشی پررنگ در امور کاری ما ایفا می‌کند. وقتی که گزینه‌ی زیرنویس خودکار (اتوماتیک) را انتخاب می‌کنید، سفارش شما به نرم افزار زیرنویس خودکار فیلم ویدابیا سپرده می‌شود. و زیرنویس ویدیوی شما به صورت آنلاین تنها در چند دقیقه آماده می شود. در واقع این سرویس ویدابیا مانند یک نرم افزار تولید زیرنویس اتوماتیک برای اندروید، IOS، ویندوز و هر پلتفرم دیگری عمل میکند. زیرنویس زبان اصلی فیلم ویدابیا از طریق همین وبسایت به صورت آنلاین انجام می شود و نیاز به نصب ندارد.  دستگاه زیرنویس اتوماتیک دقتی معادل %70 یک زیرنویس دقیق را دارد. اما شما می توانید به راحتی ویرایش های لازم را در هر عبارت زیرنویس انجام دهید.

زیرنویس زبان اصلی، خودکار یا دقیق

برای انتخاب سرویس مناسب، در نظر بگیرید که صوت ویدیو شما به چه صورت است ؟

کیفیت صدای ضعیف

نویز صدای پس زمینه زیاد
وجود چند صدا ی همزمان در ویدیو
لهجه ی زیاد
استفاده از اصطلاحات عامیانه زیاد
- سفارش زیرنویس خود را به مترجم های ما بسپارید

کیفیت صدای خوب

نویز صدای پس زمینه کم
صداهای واضح
لهجه استاندارد
استفاده از زبان و اصطلاحات معیار
- زیرنویس خودکار تا 80 درصد دقیق برای ویدیوی شما

چرا ویدابیا؟

پیشرفته‌ترین تکنولوژی هوش مصنوعی جهان تضمینی بر کیفیت ترجمه خودکار ویدابیا است

نرم افزار زیرنویس خودکار

ویدابیا اولین و تنها پلتفرم ترجمه خودکار فیلم و ایجاد زیرنویس ویدیو و فیلم در ایران است که از هوش مصنوعی بهره می برد . ما برای انجام تمام سفارش‌های زیرنویس خودکار به طور کامل به نرم افزار آنلاین زیرنویس ویدابیا تکیه کرده‌ایم؛ یعنی در صورت انتخاب گزینه‌ی ترجمه خودکار توسط شما، مترجم هوشمند ویدابیا صدای فیلم شما را به زیرنویس تبدیل می کند و سپس برای فیلم یا ویدیوی شما زیرنویس زبان اصلی تنها در چند دقیقه انجام می دهد. دستگاه زیرنویس هوشمند ویدابیا این قابلیت را دارد که اعتقاد مشتریان خود را به تکنولوژی مستحکم سازد.

سرعت زیرنویس

هنگامی که سفارشی در سایت ویدابیا ثبت می‌شود، هوش مصنوعی استفاده شده در ویدابیا با سرعت بالا تنها در چند دقیقه و به صورت آنلاین، فرآیند زیرنویس را آغاز می کند. زمان دقیق زیرنویس آنلاین فیلم، به مدت زمان و حجم ویدیوی شما بستگی دارد، اما معمولا زیر 5 دقیقه زیرنویس فیلم شما آماده می شود. این یعنی ما به سرعت کار سرویس خود اطمینان کامل داریم. ویدابیا در طول فعالیت خود مشتری ناراضی نداشته است؛ ولی در صورت عدم رضایت احتمالی هر کدام از مشتریان، سفارش برای بازبینی، ویرایش و یا انجام مجدد به سیستم زیرنویس اتوماتیک بازگردانده می‌شود.

تعرفه‌ی زیرنویس خودکار

ایجاد زیرنویس ترجمه ویدیو و فیلم فرایندی بسیار دشوار و زمانبر است. اما استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی نه تنها آن را به فرایندی سریع و جذاب تبدیل کرده، بلکه در کاهش قیمت زیرنویس نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.  همکاری با ویدابیا دو مزیت اصلی برای مشتریان ما دارد؛ نخست، پروژ‌ه‌های زیرنویس فیلم باکیفیت‌تر و ارزان‌تر از هر پلتفرم دیگری انجام می‌شوند؛ و دوم، سیستم مشتری مداری در عین قیمت‌گذاری مقرون به صرفه‌، همواره موجب رضایت مشتریان عزیز ما بوده و هست. در قسمت پایین می توانید بر اساس طول ویدیوی خود هزینه استفاده از نرم افزار ترجمه فیلم به فارسی را محاسبه کنید.

نمونه کار های زیرنویس زبان اصلی

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!