مشاوره افزایش اینگیجمنت اینستاگرام

فرقی نمی‌کند که یک شرکت فروشگاهی هستید یا خدماتی، رشد کسب و کار شما بدون شبکه های اجتماعی غیر ممکن است.

تاثیر محتوای ویدیویی در اینستاگرام

در حال حاضر 44 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعال هستند که هر کدوم به طور متوسط 2.5 ساعت از زمان خود در اینستاگرام را صرف مشاهده ویدیو می‌کنند. همچنین طبق آمار انتشار ویدیو در اینستاگرام می‌تواند تا 3 برابر نرخ انگیجمنت فالوورها را افزایش دهد.

78% کسب و کارهای دیجیتال در ایران، در شبکه های اجتماعی نیز فعالیت دارند.

1 دقیقه ویدیو، محتوایی معادل یک متن 1000 کلمه ای منتقل می کند.

مردم به طور متوسط 2.6 برابر بیشتر زمان خود را در صفحات دارای ویدئو صرف می‌کنند.

بر اساس گزارش فوربس، ویدیو نقش مهمی در تصمیم گیری 90 درصد از مشتریان برای خرید دارد؛

با هزینه 1 دقیقه تولید ویدیو یا موشن‌گرافی،

می‌توانید تا 40 دقیقه ویدیو ترجمه یا دوبله کنید.

افزایش سرعت و صرفه جویی در هزینه‌

سناریونویسی، ضبط و تدوین ویدیو یا تولید موشن‌گرافی، زمان و هزینه بسیار بالایی را به کسب و کارها تحمیل می‌کند. به همین خاطر اغلب کسب و کارها به سمت تولید و انتشار ویدیو در شبکه های خود نمی‌روند.

برای مخاطب ها در شبکه های اجتماعی،

محتوای ویدیو بسیار مهمتر از سازنده ویدیو است.

داستان مشتریان بعد از استفاده از ویدیوهای ترجمه یا دوبله شده

پیج : ghondagh.baby

این پیج رسانه تخصصی کودکان می‌باشد که قبل از آشنایی با ویدابیا تنها محتوای تصویری یا معدود ویدیوهای تولیدی خود منتشر می‌کردند. براساس آمار موجود، پس از آشنایی با ویدابیا و انتشار ویدیوهای زیرنویس شده در اینستاگرام، نرخ انگیجمنت این پیج به 2.73 درصد افزایش پیدا است.

پیج : karacairanofficial

این پیج مخصوص فروش لوازم خانه و آشپزخانه می‌باشد. قبل از شروع همکاری با پیج ویدابیا، فعالیت این پیج تصاویر اسلایدی از  محصولات خانه و آشپزخانه بود. ویدیوهای محصولات را از زبان ترکی به فارسی ترجمه و دوبله می‌کنند و پس از آشنایی با ویدابیا، نرخ اینگیجمنت 1.8 درصد رشد داشته است.

پیج : hamrahminer

یکی از مشهورترین پیج‌ها در حوزه رمزارزها و ماینرهاست که در کنار معرفی محصولات خود، آموزش های تخصصی و جذابی نیز در پیج خود منتشر می نماید. این پیج که کار خود را با یک گروه تولید موشن‌گرافی آغاز نمود، به دلیل افزایش شدید قیمت‌ها این بخش را متوقف و به ترجمه و دوبله محتواهای یوتیوب روی آوردند. همان هزینه ولی 6 برابر محتوای بیشتر!

ثبت‌نام در خصوص مشاوره افزایش اینگیجمنت

با تکمیل فرم ثبت نام مشاوران ما با شما تماس برقرار می‌کنند. چنانچه دو بار از خدمات ویدابیا استفاده کنید و راضی نباشید هزینه‌ای که پرداخت کرده اید به صورت کامل به شما عودت می گردد.

ثبت‌نام در خصوص مشاوره افزایش اینگیجمنت

با تکمیل فرم ثبت نام مشاوران ما با شما تماس برقرار می‌کنند.

سوالات متداول

اگر پاسخ پرسش خود را دریافت نکردید، با ما تماس بگیرید.

معمولا برای ترجمه‌هایی به صورت SRT این امکان وجود دارد اما بهتر است اول با پشتیبانی تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنید.

نریشن ویدیو یا فایل صوتی، به 2 صورت تحویل داده می‌شود:

1- صوت نریشن شده به صورت مجزا

2-ویدیوی نریشن شده به صورت 2 صدایی فایل MKV

ابتدا باید زیرنویس ترجمه شده‌ی ویدیو را به ما تحویل دهید. راه حل دیگر این است که می‌توانید در سایت ما ویدیو خود را ترجمه کنید. سپس می توانید فایل ترجمه شده را برای انجام نریشن برای پشتیبانی، نیز ارسال کنید

مهم‌ترین مسئله برای ما، رضایت شماست. ما فقط با گوینده‌های باتجربه و مسئولیت‌پذیر همکاری می‌کنیم و به همین‌خاطر نریشن‌ها در ویدابیا با تضمین کیفیت انجام می‌شود. پس خیالتان از نظر کیفیت نریشن‌ راحت باشد.

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت نریشن توسط شما تایید نشده باشد، هزینه‌ی آن به صداپیشه پرداخت نمی‌شود و موظف اند دوبله را ویرایش، و رضایت شما رو جلب کنند.

تمام نریتورهای ویدابیا چه گروه امید و چه حرفه ای،  در زمینه نریشن و صداگذاری مجرب هستن و صداهای منحصر به فرد و گیرایی دارند. اما اگر از صدای صداپیشه خاصی از قسمت نمونه صدای گویندگان ما خوشتان آمده است، می‌توانید با پشتیبانی هماهنگ کنید تا این فرایند را برای شما هموار کنیم.

بله! شما می‌توانید انتخاب کنید که صدای پس زمینه ویدیوی شما، همان صدای اصلی ویدیوی خودتان باشد، یا یک موسیقی داشته باشد و یا هم بدون صدای اضافی باشد. این فرایند را به راحتی موقع ثبت سفارش نریشن م‌یتوانید انتخاب کنید.