ویدیویی برای ترجمه دارید ؟

دو نوع از بهترین سرویس های ترجمه فیلم را به شما پیشنهاد میکنیم:

ترجمه خودکار مناسب چه پروژه هایی است ؟

ترجمه مترجم مناسب چه پروژه هایی است ؟

محاسبه ی قیمت سفارش شما

از طریق فرم روبرو به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

سرویس ترجمه

هر کدام از سرویس های ترجمه ما چه ویژگی هایی دارند

ترجمه خودکار

ترجمه حرفه ای

ترجمه VIP

کیفیت ترجمه

الصاق رایگان زیرنویس به ویدیو

محرمانگی محتوا

پیشتیبانی عمومی

پشتیبانی اختصاصی

بازبینی توسط مترجم ۲

مترجم حرفه ای

مترجم حرفه ای

مراحل ثبت سفارش ترجمه

برای ویدیو خود نیاز به ترجمه سریع و دقیق دارید؟

1. آپلود فایل

از طریق دکمه ثبت سفارش در سایت ثبت‌نام کرده و پروژه خود را ایجاد کنید، سپس ویدیوهای خود را آپلود کرده و پروژه خود را تایید کنید و پس از تایید سفارش ترجمه اقدام به پرداخت فاکتور پروژه خود کنید

2. شروع ترجمه

در ترجمه خودکار، بلافاصله فرایند ترجمه آغاز می شود. و در سرویس ترجمه مترجم، فایل شما برای مترجمان حرفه‌ای ما ارسال خواهد شد؛ پس از اتمام ترجمه، زیرنویس موردنیاز به صورت هماهنگ با ویدیو در بلاک های مشخص قرار می گیرد.

3. ویرایش رایگان

بعد از تکمیل فرایند ترجمه می توانید (اگر نیاز هست به صورت دلخواه) زیرنویس خود را اصلاح کنید و یا متنی به آن اضافه کنید.

4. دانلود ترجمه

پس از اتمام مراحل آماده سازی ، ویدیو ترجمه شده شما مطابق درخواست شما ، آماده شده و می توانید خروجی را دانلود کنید . به همین راحتی!

ترجمه خودکار ویدیو

با ترجمه اتوماتیک ویدابیا، در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید و برای  ویدیو هایتان در هر ساعت از شبانه روز، فقط با چند کلیک، زیرنویس ترجمه شده بسازید! با استفاده از هوش مصنوعی بسیار قدرتمند، ویدیوهای شما تنها در چند دقیقه به صورت آنلاین به زبان فارسی و یا زبان های عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای ترجمه می شوند. ترجمه آماده شده ویدیوهای شما به صورت فایل زیرنویس جداگانه (srt) و یا زیرنویس چسبیده ویدیو و یا فایل mkv به شما تحویل خواهند شد. این ترجمه و ساخت زیرنویس تماما توسط بهترین سیستم نرم افزار آنلاین ترجمه در دنیا با دقت قابل قبول تولید می شود.

ترجمه خودکار ویدیو مناسب چه پروژه هایی است؟

ترجمه توسط مترجم متخصص

مترجمان حرفه ای ما با استفاده از برنامه مترجم فیلم ویدابیا و بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری کار ترجمه محتوای ویدئویی و صوتی شما را به صورت کاملا آنلاین و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. استفاده از نرم افزار ترجمه تخصصی فیلم ویدابیا نیاز به نصب ندارد و به راحتی می توانید از دستگاه های اندروید، IOS و کامپیوتر تان از طریق سایت ویدابیا، ویدیو های خود را از انگلیسی به فارسی و یا از زبان های عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای به فارسی و بالعکس ترجمه و زیرنویس کنید.

ترجمه مترجم مناسب چه پروژه هایی است؟

ترجمه خودکار ویدیو یا ترجمه توسط متخصص ؟

ترجمه ماشینی توسط هوش مصنوعی و با دقت حدودا 65 درصدی انجام میشود. ترجمه مترجم نیز توسط مترجم های حرفه ای که آزمون های ویدابیا را گذرانده اند، انجام می شود. سوالات زیر شما را در انتخاب گزینه مناسب راهنمایی می کنند.

اگر مایل نیستید که هزینه زیادی برای ترجمه ویدیو های خود انجام بدید، گزینه ترجمه خودکار می تواندگزینه مناسبی برای شما باشد. البته با توجه به دقت 60 درصدی آن، نیاز به ویرایش هایی نیز هست که دقت ترجمه را افزایش دهید. ولی در صورتی که تمایل به پرداخت هزینه دارید، با استفاده از ترجمه توسط متخصص، می توانید با خیال راحت سفارش دهید و بدون صرف زمان، ترجمه ای دقیق را دریافت نمایید.

اگر سطح زبان شما خیلی حرفه ای نیست و امکان اصلاح ترجمه های خودکار رو ندارید، توصیه میکنیم از ترجمه توسط مترجم استفاده کنید تا اشتباهی در ترجمه های شما وجود نداشته باشد.

در صورتی که زمان کافی برای اصلاح ترجمه های ماشینی دارید، می توانید از این ترجمه استفاده نمایید و سپس ترجمه های خودکار را ویرایش نمایید. ولی اگر زمان کافی برای این کار را ندارید، از ترجمه توسط مترجم استفاده نمایید که دیگر برای اصلاح ویدیو زمان نیاز نباشد

اگر به موضوع و حوزه ویدیوی ارسالی خود مسلط نیستید، ترجیحا ترجمه خود را به مترجم متخصص واگذار نمایید تا ترجمه ای بی نقص و دقیق به شما ارائه شود.

اگر هدف شما انتشار ویدیو به قصد بازاریابی یا فروش ویدیو است، توصیه میکنیم تا سفارش خود را با استفاده از مترجم های متخصص انجام دهید تا ترجمه هایی دقیق و کاربرپسند تحویل بگیرید.
ولی اگر هدف شما آموزش شخصی خودتان است و ترجمه ای با دقت 60 درصد هم کافی است، می توانید از ترجمه خودکار استفاده نمایید.

اگر ویدیوی شما به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری (غیر فارسی) است که میخواهید به فارسی ترجمه شود، نرم افزار آنلاین ترجمه خودکار ویدابیا می تواند صدای ویدیوی شما را با کیفیت مناسبی به فارسی ترجمه نماید. اما همچنان ادیت هایی توسط خودتان در پلتفرم (دسترسی انجام اصلاحات ترجمه در هر عبارت برای شما وجود دارد) میتواند کیفیت ترجمه را بالاتر ببرد. اما اگر می خواهید ویدیوی تان را زبان فارسی به یک زبان خارجی ترجمه شود بهتر است از مترجم انسانی تیم ویدابیا بهره بگیید تا ترجمه ای با بالاترین کیفیت را برای مخاطبان خارجی خود داشته باشید. 

چرا ویدابیا؟

پیشرفته‌ترین تکنولوژی هوش مصنوعی جهان تضمینی بر کیفیت ترجمه خودکار ویدابیا است

نرم افزار ترجمه خودکار

ویدابیا اولین و تنها پلتفرم ترجمه خودکار فیلم و ایجاد زیرنویس ویدیو و فیلم در ایران است که از هوش مصنوعی بهره می برد . ما برای انجام تمام سفارش‌های ترجمه خودکار به طور کامل به نرم افزار آنلاین ترجمه‌ی ویدابیا تکیه کرده‌ایم؛ یعنی در صورت انتخاب گزینه‌ی ترجمه خودکار توسط شما، مترجم هوشمند ویدابیا صدای فیلم شما را به زیرنویس تبدیل می کند و سپس فیلم یا ویدیوی شما از انگلیسی به فارسی و یا از زبان های عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای به فارسی تنها در چند دقیقه ترجمه می شود. دستگاه ترجمه هوشمند ویدابیا این قابلیت را دارد که اعتقاد مشتریان خود را به تکنولوژی مستحکم سازد.

سرعت ترجمه

هنگامی که سفارشی در سایت ویدابیا ثبت می‌شود، هوش مصنوعی استفاده شده در ویدابیا با سرعت بالا تنها در چند دقیقه و به صورت آنلاین، فرآیند ترجمه را آغاز می کند. زمان دقیق ترجمه آنلاین فیلم، به مدت زمان و حجم ویدیوی شما بستگی دارد، اما معمولا زیر 5 دقیقه ترجمه زیرنویس فیلم شما آماده می شود. این یعنی ما به سرعت کار سرویس خود اطمینان کامل داریم. ویدابیا در طول فعالیت خود مشتری ناراضی نداشته است؛ ولی در صورت عدم رضایت احتمالی هر کدام از مشتریان، سفارش برای بازبینی، ویرایش و یا انجام مجدد به سیستم ترجمه اتوماتیک بازگردانده می‌شود.

تعرفه‌ی ترجمه خودکار

ایجاد زیرنویس ترجمه ویدیو و فیلم فرایندی بسیار دشوار و زمانبر است. اما استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی نه تنها آن را به فرایندی سریع و جذاب تبدیل کرده، بلکه در کاهش قیمت ترجمه نیز بسیار تاثیرگذار بوده است.  همکاری با ویدابیا دو مزیت اصلی برای مشتریان ما دارد؛ نخست، پروژ‌ه‌های ترجمه فیلم باکیفیت‌تر و ارزان‌تر از هر پلتفرم دیگری انجام می‌شوند؛ و دوم، سیستم مشتری مداری در عین قیمت‌گذاری مقرون به صرفه‌، همواره موجب رضایت مشتریان عزیز ما بوده و هست. در قسمت پایین می توانید بر اساس طول ویدیوی خود هزینه استفاده از نرم افزار ترجمه فیلم به فارسی را محاسبه کنید. 

دانلود خروجی زیرنویس ترجمه

زمانی که ترجمه ویدیوی شما توسط نرم افزار انجام شد، می توانید اگر ویرایشی نیاز است انجام دهید و پس از آن از زیرنویس تولید شده خروجی بگیرید. زیرنویس ترجمه شده ویدیو تان را می توانید علاوه بر فرمت Srt ، با فرمت های Mkv و یا زیرنویس چسبیده به ویدیو به صورت رایگان دانلود کنید. 

ترجمه ویدئو و زیرنویس

هر ویدیویی که داشته باشید با زبان های انگلیسی، عربی، آلمانی، اسپانیایی، کره ای، روسی، ایتالیایی، ترکی ما برایتان به فارسی و یا بالعکس ترجمه می کنیم. زیرنویس ترجمه شده شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه تولید می شود.

ترجمه فایل های صوتی

مهم ترین چیزی که برای فهم یک ویدیو و فایل صوتی در نظر گرفته شود، یک ترجمه مناسب است. ترجمه فایل صوتی چه به صورت زیرنویس زماندار هماهنگ و چه به صورت فایل متنی srt در ویدابیا انجام می شود. و در صورت نیاز دوبله و صداگذاری می شوند. 

ترجمه فیلم و سریال

اگر میخواهید فیلم یا سریالی را به زبان دلخواهتان تماشا کنید، می توانید از طریق ویدابیا سفارش ترجمه به صورت زیرنویس و یا دوبله را بدهید. تیم ما با بیش از 200 مترجم و صداپیشه حرفه ای برای ارائه با کیفیت ترین خدمات همکاری می کند. 

سرویس ترجمه

هر کدام از سرویس های ترجمه ما چه ویژگی هایی دارند

سرویس ترجمه

خودکار
 • کیفیت ترجمه : ماشینی
 • الصاق رایگان زیرنویس به ویدیو : دارد
 • پشتیبانی عمومی : دارد
 • الصاق رایگان لوگو : ندارد
 • پشتیبانی اختصاصی : ندارد
 • بازبینی توسط مترجم ۲ : ندارد
 • سطج محرمانگی محتوا :‌ حرفه ای

سرویس ترجمه

ترجمه طلایی
 • کیفیت ترجمه : مترجم حرفه ای
 • الصاق رایگان زیرنویس به ویدیو: دارد
 • پشتیبانی عمومی : دارد
 • الصاق رایگان لوگو : دارد
 • پشتیبانی اختصاصی : ندارد
 • بازبینی توسط مترجم ۲ : ندارد
 • سطج محرمانگی محتوا :‌ حرفه ای

سرویس ترجمه

ترجمه ویژه
 • کیفیت ترجمه : مترجم حرفه ای
 • الصاق رایگان زیرنویس به ویدیو : دارد
 • پشتیبانی عمومی : دارد
 • الصاق رایگان لوگو : دارد
 • پشتیبانی اختصاصی : دارد
 • بازبینی توسط مترجم ۲ : دارد
 • سطج محرمانگی محتوا :‌ حرفه ای

چند نمونه کار ترجمه ویدابیا

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

ترجمه خودکار ویدابیا

ترجمه توسط مترجم ویدابیا

ترجمه آنلاین فیلم، ویدیو و فایل صوتی انگلیسی به فارسی و +6 زبان دیگر

ترجمه ویدیو (ترنسلیت ویدیو)

حتماً تا به حال برایتان این اتفاق افتاده است که نیاز به یک آموزش خاص داشته باشید، اما آموزش مورد نظرتان را به زبان فارسی پیدا نکنید. معمولاً آموزش های دست اول روز دنیا به زبان انگلیسی موجود هستند. بنابراین برای فهم بهتر این ویدیوها یک ترجمه سریع، عالی و بی نقص میتواند به شما کمک زیادی کند.

وب سایت ویدابیا چطور فیلم ها و ویدیو ها را ترجمه می کند؟

ویدابیا از یک پلتفرم فوق پیشرفته در زمینه تبدیل صدای ویدیو به متن استفاده می کند، که می تواند صدای همه ویدیو ها و فیلم ها را بشنود و آن ها را به زبان فارسی ترجمه کند. 

نرم افزار آنلاین ویدابیا این کار را تنها در چند دقیقه انجام می دهد. به راحتی از طریق ورود به سایت، ویدیوی خود را برای ترجمه بارگذاری نمایید و به صورت رایگان در اولین استفاده خود از سرویس ترجمه ویدیو استفاده کنید.

 در ادامه نحوه ی ثبت سفارش قدم به قدم را می گوییم. 

 نرم افزار ترجمه فیلم انگلیسی به فارسی

ترجمه فیلم چه بلند چه کوتاه، در ویدابیا به صورت آنلاین انجام می شود.

شما می توانید انتخاب کنید که ترجمه خودکار برای ویدیو های خود داشته باشید و یا ترجمه توسط مترجم انسانی

ترجمه فیلم با نرم افزار آنلاین بهتر است یا به کمک مترجم متخصص؟

تفاوت این دو سرویس این است که ترجمه ی مترجم خودکار توسط هوش مصنوعی پشتیبانی می شود و می تواند در سریع‌ترین زمان ممکن یعنی حدود 4 دقیقه صدای ویدیو شما را به زیرنویس فارسی تبدیل کند. اما دقت این ترجمه به اندازه مترجم متخصص نیست و حدوداً 70 درصد دقت ترجمه ویدیو دارد. که این دقت بستگی به کیفیت فیلم شما و موضوع آن می تواند تغییر کند. 

زیرنویس ترجمه ای  که توسط مترجم خودکار تولید می شود را می توانید به صورت آنلاین ویرایش کنید و دقت آن را به حداکثر برسانید. از طرف دیگر در سرویس ترجمه توسط مترجم،  مترجم های متخصص تیم ما مطمئن می‌شوند که شما دقیق ترین ترجمه فیلم را بدون نیاز به هیچ گونه ویرایشی داشته باشید.

 اگر فیلم یا  ویدیویی که برای ترجمه نیاز دارید، اصطلاحات زیادی دارد و یا می خواهید دقیق ترین ترجمه را داشته باشید از سرویس ترجمه “توسط مترجم” ویدابیا استفاده نمایید.

سفارش ترجمه فیلم و ویدیو کلیپ در ویدابیا

مهمترین عاملی که برای فهمیدن یک ویدیو موثر است، یک ترجمه سریع، دقیق و بی نقص است. یک ترجمه خوب لذت تماشای فیلم را چندین برابر می کند. 

ترجمه ویدیو به روش سنتی بسیار وقت گیر و پیچیده است؛

 اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر لازم نیست سختی‌های آن را به دوش بکشید.

 

 ویدابیا پلتفرمی را طراحی کرده است که می توانید به راحتی تمامی فیلم ها و ویدیو ها را از زبان دلخواهتان به فارسی و بالعکس عکس ترجمه کنید. 

مترجم های ویدابیا برای ترجمه ویدیو ها آزمون‌های سخت تخصصی را گذرانده‌اند، تا بتوانیم به شما این اطمینان خاطر را بدهیم که یک ترجمه بی نقص و دلنشین را برای ویدیو های خود دریافت می کنید.

ترجمه آنلاین فیلم انگلیسی به فارسی 

ترجمه آنلاین فیلم انگلیسی به فارسی بهترین تخصص ماست.

 ما می توانیم به شما کمک کنیم برای تماشای ویدیوهای آموزشی و یا سرگرمی، یک ترجمه خوب با زیرنویس هماهنگ داشته باشید. 

در دنیای امروز که همه چیز به سرعت تغییر می کند، نیاز است که همگام با دانسته های روز پیش برویم و از آنجایی که اکثر منابع دست اول دنیا به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند، برای استفاده موثر و کاربردی از آن ها داشتن یک ترجمه روان، کامل و قابل فهم اولین و مهمترین قدم است.

به همین دلیل ما اینجا هستیم تا به کمک بهترین مترجمان در زبان های انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی ایتالیایی، عربی، کره ای و ترکی هر ویدیویی که بخواهید را ترجمه و زیرنویس کنیم.

سفارش ترجمه فیلم در ویدابیا بسیار آسان است. 

کافیست روی دکمه ورود/ثبت نام در قسمت بالای سایت کلیک کنید و با وارد کردن تنها یک ایمیل، وارد نرم افزار آنلاین ترجمه و دوبله شوید.

 از قسمت ایجاد پروژه (که در تصویر زیر می بینید)  برای ویدیوی خود یک اسم انتخاب کنید و خدمت مورد نظرتان را از بین زیرنویس، ترجمه و زیرنویس و ترجمه و دوبله انتخاب کنید.

 در قسمت بعد، کیفیت ترجمه را از بین ترجمه ماشینی یا همان ترجمه خودکار و ترجمه توسط مترجم انتخاب کنید. کیفیت ترجمه در متوسط مترجم طلایی حداکثر است اما در ترجمه ماشینی حدود ۶۵ درصد است. پروژه ترجمه توسط مترجم در چند روز و پروژه ترجمه توسط ماشین در چند دقیقه آماده می شود.

در نهایت می توانید زیرنویس آماده شده خود را به صورت رایگان به هر فرمتی که نیاز دارید دانلود کنید! 

فرمت هایی که ویدابیا برای زیرنویس شما آماده می کند، به صورت زیرنویس با فرمت srt ، زیرنویس چسبیده به ویدیو و یا به صورت زیرنویس فایل mkv (زیرنویسی که قابل خاموش و روشن کردن روی ویدیوست) است.

ترجمه آنلاین زیرنویس فیلم از زبان های مختلف به زبان فارسی 

امروزه در قرن بیست و یکم، بیشتر از قبل نیاز به جهانی شدن و استفاده از اطلاعات رسانه های دسته اول وجود دارد. و اکثر این ویدیو ها به زبان های انگلیسی منتشر می شوند. اگر بخواهیم به زبان مادری از آنها استفاده کنیم، نیاز به یک ترجمه دقیق و سریع داریم.

ممکن است ویدیوی شما لزوماً به زبان انگلیسی نباشد و مثلا به زبان‌های فرانسوی، اسپانیایی، عربی و… باشد. ویدابیا به شما کمک می کند تا بتوانید ویدیوی خود را از زبان های مختلف به فارسی ترجمه کنید. و  زیرنویس یا دوبله فارسی تولید کنید. 

همین الان رایگان ویدیو تان را ترجمه کنید!

برای اطمینان خاطر از کیفیت ترجمه، هنگام ثبت نام به شما مبلغ ۱۰ هزار تومان اعتبار رایگان داده میشود؛ تا بتوانید بخشی از خدمات سایت ویدابیا را رایگان امتحان کنید و پس از آن با خیال راحت سفارش ترجمه و یا دوبله ویدیو خود را به ما بسپارید.

ترجمه زیرنویس فیلم و ویدیوی  شما کاملا به صورت آنلاین انجام می شود و  نیاز به پیگیری ندارد. اما صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام می توانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی 

ترجمه زیرنویس انگلیسی به فارسی برای همه ویدیو ها و فیلم ها در ویدابیا به صورت آنلاین انجام می شود. ترجمه ویدیو های آموزشی و ویدیو های تخصصی با ترجمه ویدیو های خودمانی و یا فیلم و سریال فرق می کند. 

ویدیو هایی که به زبان معیار در آنها صحبت می‌شود و اصطلاحات کمتری به کار می رود، برای ترجمه آسان تر هستند. و نرم افزار ترجمه خودکار ویدابیا هم این نوع ویدیو ها را با دقت بالاتری ترجمه می‌کند.

ترجمه فیلمِ “پر از اصطلاحات فرهنگی” تخصص ماست!

 اما اگر ویدیویی که برای ترجمه دارید از اصطلاحات فرهنگی استفاده کرده است، ترجمه ویدیو توسط مترجم متخصص را به شما پیشنهاد می کنیم؛ تا بتوانید یک ترجمه صحیح را برای ویدیو خود داشته باشید. فقط یک مترجم متخصص است که می‌تواند به فرهنگ و ادبیات دو کشور نگاه همزمان داشته باشد، تا پلی از زبان مبدا به زبان مقصد با یک ترجمه صحیح بسازد. 

بعضی از اصطلاحات و کلمات در زبان های مختلف وجود دارد که معادل دقیقی در زبان فارسی ندارند؛ یک مترجم می‌تواند با هنر ترجمه و شناخت درست از دو زبان، مفهوم اصطلاح مورد نظر را به درستی منتقل کند.

کسب درآمد با ترجمه ویدیو 

بسیاری از صفحات در شبکه های اجتماعی ویدیوهای طنز و یا علمی و یا هر موضوع دیگری در زبان انگلیسی را به فارسی، به کمک نرم افزار ترجمه ویدیو آنلاین ویدابیا، ترجمه و زیرنویس می کنند و در صفحه یا کانال خود قرار می دهند.

شما هم می توانید از این طریق برای خود اشتغال ایجاد کنید و فقط با ترجمه ویدیو، درآمد داشته باشید. هزینه ترجمه خودکار و تخصصی در سایت ویدابیا بسیار مقرون به صرفه است. در قسمت پایین تر همین صفحه میتوانید تعرفه ترجمه و زیرنویس ویدیو و یا فیلم خود را بر اساس دقیقه و زبان مورد نظرتان محاسبه کنید.

قیمت ترجمه فیلم و ویدیو ( تبدیل ویدیو به متن زیرنویس فارسی و انگلیسی)

قیمت ترجمه فیلم، ویدیو و زیرنویس در سایت ویدابیا بسیار مقرون به صرفه است! 

ویدابیا ویدیوی شما را به متن زیرنویس فارسی و یا انگلیسی و بیش از پنج زبان دیگر ترجمه می‌کند.

 از آنجایی که هوش مصنوعی همکار محبوب ما در ویدابیا  است، توانسته ایم علاوه بر اینکه سرعت ترجمه و دوبله ویدیوها را تا چند برابر افزایش دهیم، قیمت ترجمه ویدیو و فیلم را هم بسیار کاهش دهیم. 

برای همین است که ترجمه ویدیو و زیرنویس در ویدابیا در عین کیفیت بسیار بالا، با قیمت نسبتا کمی انجام می شود. جهت اطمینان خاطر شما هم، برای امتحان اولیه سرویس ها ۱۰ هزار تومان اعتبار در پنل کاربری شما شارژ می شود؛ تا با خیال راحت سفارش ترجمه و زیرنویس فیلم و ویدیو تان را به ما بسپارید

بهترین سایت ترجمه آنلاین ویدیو و فیلم 

ویدابیا با هماهنگ کردن سیستم پیشرفته هوش مصنوعی، در کنار مترجمان متخصص و حرفه ای، توانایی تولید بهترین ترجمه فیلم و ویدیو را داراست.  نمونه کارهای ترجمه خودکار توسط نرم‌افزار آنلاین ما را می توانید در همین صفحه مشاهده کنید. 

ویدابیا ترجمه و دوبله ویدیو های شما را از نظر کیفیت تضمین می‌کند. ما تا به حال بیش از ۱۳۰۰۰ پروژه موفق در زمینه‌ی ترجمه و دوبله را به انجام رسانده ایم. 

رضایت مشتریان برای ما اولویت اول است. 

بنابراین اگر یک درصد هم از کیفیت ترجمه فیلم و ویدیو ویدابیا راضی نبودید، ما ویدیوی شما را برای بازبینی، ویرایش و یا انجام مجدد بررسی می کنیم. ترجمه ویدیو، فیلم و ترجمه زیرنویس تخصص ماست و با خیال راحت ترجمه فیلم و ویدیو کلیپ خود را به ما بسپارید.

ترجمه ویدیو های یوتیوب به فارسی 

همه فیلم های یوتیوب را بدون نیاز به دانلود مجدد و فقط با کپی پیست کردنِ لینک، در ویدابیا به فارسی ترجمه کنید!

ما اسم این خدمت شگفت‌انگیز را یوتیوب فارسی گذاشتیم. در خدمت یوتیوب فارسی ویدابیا، می توانید لینک ویدیو موردنظرتان را در پلتفرم قرار دهید و آن را به سادگی و در کوتاهترین زمان، به زیرنویس فارسی ترجمه کنید و یا حتی صداگذاری کنید. 

نرم افزار زیرنویس ترجمه اتوماتیک (نرم افزار مترجم فیلم آنلاین)

زیرنویس هایی که در ویدابیا ترجمه می‌شوند، قابلیت ویرایش آنلاین دارند. کار با نرم افزار آنلاین ترجمه بسیار ساده است. بعد از اینکه لینک ویدیوی خود را قرار دادید یا آن را آپلود کردید، همه دیالوگ ها و عبارت های ویدیو ترجمه می‌شوند و در بلوک های جدا نمایش داده می شوند؛ تا به سادگی بتوانید آنها را بخوانید، ترجمه را اصلاح کنید و یا حتی زمان نمایش زیرنویس را جابجا کنید.

نرم افزار ترجمه فیلم به فارسی برای اندروید، IOS و ویندوز

نرم افزار ترجمه ویدیو و فیلم ویدابیا به صورت کاملا آنلاین روی تمام دستگاه هایی که به اینترنت وصل میشوند و دسترسی به یک مرورگر دارند، کار میکند. در واقع این نرم افزار نیاز به نصب ندارد و صرفا از طریق همین وبسایت با سیستم عامل های مختلف از جمله اندروید، IOS و ویندوز میتوانید ویدیو های خود را ترجمه یا دوبله کنید. 

پروژه بزرگی دارید ؟

با بخش فروش ما تماس بگیرید.

آماده ایجاد پروژه هستید؟

از خدمات سایت ما استفاده کنید.

سوالات متداول

نرم افزار ترجمه ویدابیا نیاز به هیچگونه نصبی ندارد و به صورت آنلاین می باشد. فقط کافی است شما  در سایت ویدابیا وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت ترجمه رفته و از این نرم افزار استفاده نمایید.

بله. این نرم افزار قابلیت ترجمه فیلم، ترجمه ویدیو، صوت و پادکست از انگلیسی و سایر زبان ها به فارسی را به‌صورت خودکار دارد.

مطابق با مدت زمان ویدئوی شما ممکن است ۱ یا چند دقیقه تولید ترجمه خودکار ویدئو زمان ببرد. ولی این مدت زمان بیش از ۳۰ دقیقه نخواهد بود.

زمان موردنیاز برای ترجمه مترجم بسته به میزان تخصصی بودن ویدیو، مدت زمان ویدیو و وضوح صدای ویدیوی مورد نظر متغیر است. ( به طور متوسط برای هر 10 دقیقه ویدیو 12 ساعت زمان در نظر بگیرید.)

فایل های ویدئویی با فرمت mp۴ و فایل های صوتی با فرمت mp۳ را میتوانید بارگذاری نمایید.

ترجمه ویدیو یا فایل صوتی شما به 3 صورت به شما تحویل داده خواهد شد:

1- زیرنویس به صورت فایل mkv (قابل حذف یا نمایش روی ویدیو)

2- ترجمه فیلم در قالب فایل زیرنویس یاsrt

3- زیرنویس چسبیده شده به ویدیو 

4- ترجمه فیلم در قالب فایل ورد  

بعد از ایجاد پروژه، در قسمت افزودن فایل، هر فایل ویدیویی و یا صوتی را با هر سایزی می توانید بارگذاری نمایید و محدودیتی از این نظر وجود ندارد.

غالبا در سایر سایت ها و موسسات برای ترجمه ویدیو یا فایل صوتی بدون زیرنویس، دقیقه ای 3 تا 5 هزار تومان به تعرفه ترجمه ها اضافه می شود. ولی از آنجایی که برای ما همیشه رضایت مشتری اولویت اصلی بوده است، برای کاهش هزینه ها نرم افزاری تولید کرده ایم که می تواند با تبدیل صوت به متن، زیرنویس زبان اصلی ویدیو یا فایل صوتی ها را تولید کرده و در اختیار مترجم قرار دهد. با این روش هزینه ترجمه بطور چشمگیری کاهش پیدا میکند و بطور متوسط فقط 1000 تومان به تعرفه ترجمه هر دقیقه اضافه می شود.

نرم افزار ترجمه ویدابیا طوری طراحی شده است که امکان دانلود ویدئو و متن های انگلیسی و ترجمه شده برای هیچ فردی جز صاحب اکانت وجود نخواهد داشت.  بدین ترتیب جای نگرانی برای فایلهای شما وجود ندارد.

خیر با توجه به اینکه نرم افزار تحت وب هست و با مرورگر کار میکند، می توانید  از این نرم‌افزار آنلاین در هر سیستمی مثل کامپیوتر موبایل تبلت و غیره استفاده نمایید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

فایل های خروجی میتواند به صورت فایل زیرنویس SRT یا زیرنویس چسبیده به ویدئو با فرمت MP4 و یا ویدئویی چند زیرنویسه با فرمت MKV باشد.

نرم افزار ترجمه فیلم و ویدیو ویدابیا ویدیو های شما رو به غیر از زبان انگلیسی به فارسی از زبان های عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای هم به فارسی ترجمه می کند. 

اما اگر نیاز داشته باشید که ویدیوی شما از زبان فارسی به هرکدام از زبان های دیگر ترجمه شود، توضیه میکنیم از ترجمه تخصصی ویدابیا برای داشتن ترجمه با بالاترین دقت استفاده نمایید.

ما برای رضایت کاربران عزیزمان فقط با مترجم های باتجربه و مسئولیت پذیر همکاری می کنیم. و ترجمه در ویدابیا تضمین کیفیت دارد. پس خیالتان راحت باشد، کیفیت ترجمه ها بسیار بالاست.

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت ترجمه توسط شما تایید نشود؛ هزینه آن به مترجم پرداخت نمی گردد. و مترجم موظف است تا در صورت نارضایتی شما، ترجمه را ویرایش نموده و رضایت شما را جلب نماید.

نرم افزار ترجمه فیلم ویدابیا نیاز به دانلود و نصب ندارد و شما به وسیله هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود و مرورگر وب را باز کند، می توانید از پلتفرم آنلاین ترجمه فیلم و ویدیوی ما استفاده نمایید.

بله ما در ویدابیا پلتفرمی ایجاد کردیم که صداپیشگان حرفه ای می توانند به صورت آنلاین ویدیو های شما را دوبله و صداگذاری نمایند. برای اطلاعات بیشتر صفحه دوبله آنلاین ویدیو ویدابیا را ببینید.

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

ویدیویی برای ترجمه یا دوبله دارید ؟