زیرنویس دقیق

زیرنویس ویدیوهات رو به متخصصین ویدابیا بسپار! (با دقت 99%!)

محاسبه ی قیمت سفارش شما

از طریق فرم روبرو به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

شما با خدمات زیرنویس دقیق ویدابیا می توانید

سریع تر و به صرفه تر از همه جا

ویدئو های خود را بین المللی کنید

زیرنویس زبان اصلی دقیق شما می تواند با بهترین کیفیت و مناسب ترین هزینه تولید شود.

اعتبار ویدیو خود را با زیرنویس دقیق بالا ببرید

اگر قصد انتشار ویدئو و یا فیلم زیرنویس شده خود را داشته باشید، چیزی که توجه مخاطب را جلب میکند، زیرنویس فیلم است. برای تحقق این اتفاق تا لحظه ی رضایت شما، همراهتان هستیم.

تبدیل رایگان فایل زیرنویس برای دانلود

شما می توانید زیرنویس دقیق فایل خود را در زمان تحویل به صورت جداگانه (srt) و یا چسبیده (hardsub) به فایل،دریافت نمایید.

زیرنویس ویدابیا : کیفیت بالا ، پایین ترین قیمت

نرم افزارآنلاین ویدابیا با تولید زیرنویس هماهنگ با صدا، سرعت و کیفیت زیرنویس را بالا برده تا پایین ترین قیمت را داشته باشید. زبان شناسان حرفه ای ما با استفاده از برنامه زیرنویس فیلم ویدابیا و بدون نیاز به هیچ نرم افزار دیگری کار زیرنویس محتوای ویدئویی و صوتی شما را به صورت کاملا آنلاین و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می دهند. استفاده از نرم افزار زیرنویس تخصصی فیلم ویدابیا نیاز به نصب ندارد و به راحتی می توانید از دستگاه های اندروید، IOS و کامپیوتر تان از طریق سایت ویدابیا، برای ویدیو های خود زیرنویس زبان اصلی تهیه کنید.

زیر نویس زبان اصلی دقیق

از آنجایی که زیرنویس خودکار توسط هوش مصنوعی تولید می شود و صدای ویدیوی شما را همانطور که می شنود به متن تبدیل میکند، دقت صددرصدی مانند زمانی که یک فرد متوجه اصطلاحات و مفاهیم می شود را ندارد.  بنابراین سرویس زیرنویس دقیق فیلم را نیز برای شما در نظر گرفتیم تا اگر خودتان زمان کافی برای اصلاح زیرنویس خودکار ویدیوتان ندارید، ما این کار را به کمک مترجمان متخصص برایتان انجام دهیم. زبان شناسان و مترجمین متخصص ویدابیا با استفاده از پلتفرمی که ویدابیا در اختیار آنها قرار می دهد،  می توانند با کیفیت بالا و در مدت زمان کوتاه تر نسبت به حالت سنتی زیرنویس ویدیو شما را آماده کنند. به کمک نرم افزار تولید زیرنویس ویدابیا و متخصصین تیم ما می توانید علاوه بر زیرنویس فارسی، زیرنویس زبان اصلی انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای هم بسازید.

زیرنویس زبان اصلی، خودکار یا دقیق

برای انتخاب سرویس مناسب، در نظر بگیرید که صوت ویدیو شما به چه صورت است ؟

کیفیت صدای ضعیف

نویز صدای پس زمینه زیاد
وجود چند صدا ی همزمان در ویدیو
لهجه ی زیاد
استفاده از اصطلاحات عامیانه زیاد
- سفارش زیرنویس خود را به مترجم های ما بسپارید

کیفیت صدای خوب

نویز صدای پس زمینه کم
صداهای واضح
لهجه استاندارد
استفاده از زبان و اصطلاحات معیار
- زیرنویس خودکار تا 80 درصد دقیق برای ویدیوی شما

زیرنویس خودکار ویدیو یا زیرنویس توسط متخصص ؟

زیرنویس ماشینی توسط هوش مصنوعی و با دقت حدودا 65 درصدی انجام میشود.زیرنویس دقیق نیز توسط زبان شناسان و مترجمان  حرفه ای ویدابیا انجام می شود. سوالات زیر شما را در انتخاب گزینه مناسب راهنمایی می کنند.

اگر مایل نیستید که هزینه زیادی برای زیرنویس ویدیو های خود انجام بدید، گزینه زیرنویس خودکار می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. البته با توجه به دقت 70 درصدی آن، نیاز به ویرایش هایی نیز هست که دقت زیرنویس را افزایش دهید. ولی در صورتی که تمایل به پرداخت هزینه دارید، با استفاده از زیرنویس توسط متخصص، می توانید با خیال راحت سفارش دهید و بدون صرف زمان، زیرنویس دقیق را دریافت نمایید.

اگر سطح زبان شما خیلی حرفه ای نیست و امکان اصلاح زیرنویس خودکار رو ندارید، توصیه میکنیم از زیرنویس توسط مترجمان و متخصصان استفاده کنید تا اشتباهی در زیرنویس های شما وجود نداشته باشد.

در صورتی که زمان کافی برای اصلاح زینویس های ماشینی دارید، می توانید از این زیرنویس استفاده نمایید و سپس زیرنویس های خودکار را ویرایش نمایید. ولی اگر زمان کافی برای این کار را ندارید، از زیرنویس توسط مترجم و متخصصان استفاده نمایید که دیگر برای اصلاح ویدیو زمان نیاز نباشد.

اگر ویدیوی شما به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری (غیر فارسی) است که میخواهید به فارسی ترجمه شود، نرم افزار آنلاین ترجمه خودکار ویدابیا می تواند صدای ویدیوی شما را با کیفیت مناسبی به فارسی ترجمه نماید. اما همچنان ادیت هایی توسط خودتان در پلتفرم (دسترسی انجام اصلاحات ترجمه در هر عبارت برای شما وجود دارد) میتواند کیفیت ترجمه را بالاتر ببرد. اما اگر می خواهید ویدیوی تان را زبان فارسی به یک زبان خارجی ترجمه شود بهتر است از مترجم انسانی تیم ویدابیا بهره بگیید تا ترجمه ای با بالاترین کیفیت را برای مخاطبان خارجی خود داشته باشید. 

اگر هدف شما انتشار ویدیو به قصد بازاریابی یا فروش ویدیو است، توصیه میکنیم تا سفارش خود را با استفاده از مترجم ها و زبان شناسان متخصص انجام دهید تا زیرنویس هایی دقیق و کاربر پسند تحویل بگیرید.

ولی اگر هدف شما آموزش شخصی خودتان است و زیرنویس با دقت 70 درصد هم کافی است، می توانید از زیرنویس خودکار استفاده نمایید.

اگر ویدیوی شما به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری (غیر فارسی) است که میخواهید به فارسی ترجمه شود، نرم افزار آنلاین ترجمه خودکار ویدابیا می تواند صدای ویدیوی شما را با کیفیت مناسبی به فارسی ترجمه نماید. اما همچنان ادیت هایی توسط خودتان در پلتفرم (دسترسی انجام اصلاحات ترجمه در هر عبارت برای شما وجود دارد) میتواند کیفیت ترجمه را بالاتر ببرد. اما اگر می خواهید ویدیوی تان را زبان فارسی به یک زبان خارجی ترجمه شود بهتر است از مترجم انسانی تیم ویدابیا بهره بگیید تا ترجمه ای با بالاترین کیفیت را برای مخاطبان خارجی خود داشته باشید.

نرم افزار تولید زیرنویس فیلم ویدابیا نیاز به دانلود و نصب ندارد و شما به وسیله هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود و مرورگر وب را باز کند، می توانید از پلتفرم آنلاین زیرنویس ساز فیلم و ویدیوی ما استفاده نمایید.

همین حالا سفارش زیرنویس خود را ایجاد کنید

چرا زیرنویس زبان اصلی ؟

با سرویس زیرنویس ساز آنلاین ویدابیا ، افزایش مخاطبان شما کار ساده ایست.

80%

مخاطبان ویدیوهای دارای زیرنویس را با احتمال بالاتری تا انتها تماشا می کنند

15%

ویدیوهای زیرنویس دار بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند

135%

ترافیک بیشتر در فیسبوک و رسیدن به مخاطب با ویدیوهای دارای زیرنویس

۴۰%

افزودن زیرنویس به ویدیو بازدید و سئوی ویدیو را تا 40 درصد نسبت ویدیو هایی زیرنویس ندارند بهبود می دهد.

360 میلیون

360 میلیون نفر در جهان دچار مشکلات شنوایی هستند، که تا سال 2050 این عدد به 700 میلیون نفر میی رسد.

25%

از افراد، در محیط خصوصی ویدیو ها را بدون صدا تماشا می کنند.

70%

از افراد اعلام کردند، در محیط های عمومی ویدیو ها را بدون صدا تماشا می کنند.

۸۰%

از افرادی که ویدیو با زیرنویس را ترجیح می دهند، ناشنوا و یا کم شنوا نیستند!

چرا ویدابیا؟

پیشرفته‌ترین تکنولوژی هوش مصنوعی جهان تضمینی بر کیفیت ترجمه خودکار ویدابیا است

مترجمان و زبان شناسان متخصص برای ویدیو

مترجمان ویدابیا از متخصصان سراسر ایران انتخاب شده‌اند. تمام اعضای تیم ترجمه نه تنها رزومه‌ای غنی در زمینه‌ی ترجمه فیلم دارند، بلکه توانسته‌اند آزمون ورودی و تأیید نهایی ویدابیا را نیز با موفقیت سپری کنند. دقت مسئولین ویدابیا در انتخاب مترجم مزیت همکاری با گلچینی از بهترین‌های کشور را برای مشتریان ویدابیا فراهم آورده است. برای ترجمه ویدیو های شما از فارسی به زبان های انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای و بالعکس متخصصان ترجمه ما به صورت کاملا آنلاین، کار ترجمه را توسر برنامه ترجمه فیلم ویدابیا انجام می دهند. و همین باعث شده سرعت ترجمه ویدابیا چندین برابر شود.

تضمین کیفیت زیرنویس

ویدابیا مسئولیت تضمین کیفیت تمام سفارش‌های ترجمه فارسی و سایر زبان‌ها را به عهده دارد. تیم ترجمه فیلم ویدابیا هم خبره‌ترین مترجمان کشور را در اختیار دارد و هم به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های هوش مصنوعی مجهز شده است.بسیاری از مشتریان ما تولید کنندگان محتوا هستند که ترجمه ویدیو های خود را به ما میسپارند و برای بیش از 1.5 میلیارد انگلیسی زبان ویدیو های خود را منتشر می کنند.  بنابراین، در مورد کیفیت سطح جهانی خروجی سفارش خود اطمینان داشته باشید. ویدابیا در طول فعالیت خود مشتری ناراضی نداشته است؛ ولی در صورت عدم رضایت احتمالی هر کدام از مشتریان، پروژه برای بازبینی، ویرایش یا انجام مجدد به مترجم بازگردانده می‌شود.

همین حالا سفارش زیرنویس ویدیو خود را ایجاد کنید

نمونه کار های زیرنویس زبان اصلی

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!