نریشن

ویدابیا خدمات دقیق، اثربخش و سطح جهانی نریشن را با قیمت مقرون به صرفه ارائه می‌دهد!

مراحل ثبت سفارش نریشن

ما این کار را سریع و مقرون بصرفه برای شما انجام م‍ی‌دهیم!

ایجاد پروژه

در سایت ثبت‌نام کرده و پروژه خود را ایجاد کنید، سپس ویدیوهای خود را جهت سفارش نریشن در سایت آپلود کرده و پروژه خود را تایید کنید و پس از تایید سفارش نریشن اقدام به پرداخت فاکتور پروژه خود کنید .

صداگذاری توسط صداپیشه

صداپیشه های ما با دقت و سرعت بسیار بالا سفارش نریشن شما را انجام می دهند . سفارش نریشن شما بسته به موضوع و مدت زمان ویدیو مراحل آماده سازی را طی می کند .

تحویل و دانلود نریشن

پس از اتمام مراحل آماده سازی ، ویدیو نریشن شما مطابق درخواست شما ، آماده شده و می توانید از طریق پنل کاربری خود، خروجی را دانلود کنید .به همین راحتی!

تفاوت بین نریشن و دوبله چیست ؟

نریشن ویدیو با دوبله‌ی فیلم تفاوت‌هایی دارد. این تفاوت‌ها را می‌توان هم در فرم و هم در نقش آنها در فیلم یافت. نریشن گزارش گفتاری رویدادهای کلیت داستان به مخاطب فیلم است؛ در حالی که دوبله فرایند تبدیل صدا و مکالمات شخصیت‌ها و افزودن مکالمه یا صداهای جدید به  فیلم است. با این وجود، عموم مردم معمولاً تفاوتی در بین دوبله و نریشن قرار نمی‌دهند. به همین دلیل، ویدابیا نیز ترجیح می‌دهد که گاهی اوقات این اصطلاحات را حتی به جای یکدیگر استفاده کند. ویدابیا تمام خدمات دوبله و نریشن فیلم را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد؛ بنابراین، در ثبت سفارش دوبله یا نریشن خود شک نداشته باشید!

چرا ویدابیا؟

ویدابیا تیمی کامل و خبره برای تضمین کیفیت نریشن است

صداپیشگان حرفه ای

تیم صداپیشگان ویدابیا گزیده‌ای از متخصصان سراسر ایران است که پس از موفقیت در آزمون ورودی و تأیید نهایی به ویدابیا پیوسته‌اند. هر صداپیشه جنس صدای خاص خود را دارد و مشتریان ویدابیا با توجه به ویژگی‌های پروژه‌ی نریشن ویدیوی خود دست به انتخاب صداپیشه می‌زنند.

تضمین کیفیت

ویدابیا کیفیت تمام پروژه‌های نریشن را تضمین می‌کند. تیم صداپیشگان حرفه‌ای ویدابیا پروژه‌ها را با کیفیت سطح جهانی تحویل می‌دهند. بنابراین، در مورد کیفیت سفارش نریشن فیلم خود نگرانی نداشته باشید. ویدابیا تا کنون هیچ مشتری ناراضی نداشته است؛ و در صورت عدم رضایت احتمالی هر کدام از مشتریان، پروژه برای بازبینی، ویرایش یا انجام مجدد به صداپیشه برگردانده می‌شود.

تعرفه نریشن

ویدابیا صداپیشگان حرفه‌ای خود را به مدرن‌ترین تکنولوژی‌های هوش مصنوعی مجهز کرده است. به این ترتیب، نه تنها دقت و سرعت صداپیشگان ویدابیا افزایش یافته است، بلکه شاهد کاهش قابل ملاحظه‌ی قیمت نریشن نیز هستیم. قیمت‌های پیشنهادی ویدابیا بسیار مقرون به صرفه هستند و به می‌توانیم بگوییم که پروژ‌های نریشن ویدیو را از پلتفرم دیگری باکیفیت‌تر و ارزان‌تر انجام می‌دهیم.

همین حالا سفارش نریشن خود را ایجاد کنید

تعرفه های ما

قیمت پایین ، کیفیت بالا

۲۷٬۹۰۲ تومان

چند نمونه کار صداپیشگان ویدابیا

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما هم ایجاد شده باشد

معمولا برای ترجمه هایی بصورت SRT این امکان وجود دارد اما بهتر است اول با پشتیبانی تماس بگیرید تا اطمینان حاصل کنید.

بعد از ایجاد پروژه، در قسمت افزودن فایل هر فایلی رو با هر سایزی می‌تونین بارگزاری کنین و محدودیتی وجود نداره.

بنا به درخواست شما نریشن ویدیو یا فایل صوتی شما به 3 صورت بهتون تحویل داده میشه:

1- صوت نریشن شده به صورت مجزا

2-ویدیوی نریشن شده به صورت 2 صدایی فایل MKV

اول باید ویدیوتون رو ترجمه و اون رو به صورت زیرنویس به ما تحویل بدین. راه حل دیگه اینه که میتونین تو سایت ما از طریق این لینک  پروژه ترجمه ویدیو رو ثبت کنین تا بعد از ترجمه توسط تیم ما، نریشن هم انجام بشه.

مهمترین مسئله برای ما رضایت شماست. ما فقط با گوینده‌های باتجربه و مسئولیت‌پذیر همکاری می‌کنیم و به همین‌خاطر نریشن‌ها در ویدابیا تضمین کیفیت داره. پس خیالتون حسابی راحت باشه، کیفیت دنریشن‌ها بسیار بالاست.

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت نریشن توسط شما تایید نشه، هزینه‌ی اون به صداپیشه پرداخت نمیشه و ایشون موظفه دوبله رو ویرایش و رضایت شما رو جلب کنه.

همچنان سوالی دارید ؟

از ما بپرسید

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.