ساخت زیرنویس زبان اصلی

فقط با چند کلیک برای ویدیو یا فیلمت زیرنویس زبان اصلی بساز!

مراحل ثبت سفارش زیرنویس زبان اصلی

ما این کار را سریع و مقرون بصرفه برای شما انجام م‍ی‌دهیم!

ایجاد پروژه

در سایت ثبت‌نام کرده و پروژه خود را ایجاد کنید، سپس ویدیوهای خود را جهت سفارش زیرنویس در سایت آپلود کرده و پروژه خود را تایید کنید و پس از تایید سفارشزیرنویس اقدام به پرداخت فاکتور پروژه خود کنید .

تولید زیرنویس

با توجه به کیفیت زیرنویسی که در مرحله قبل (خودکار یا دقیق ) انتخاب کردید ، فرآیند تولید زیرنویس شما آغاز می شود . زیر نویس خودکار در کمتر از 5 دقیقه و زیرنویس دقیق بسته به مدت زمان ویدیو از چند ساعت تا چند روز آماده می شود .

تحویل و دانلود زیرنویس

فایل زیرنویس ویدیو شما، آماده شده و می توانید از طریق پنل کاربری خود، خروجی را دانلود کنید . به همین راحتی!

زیرنویس زبان اصلی خودکار

ویدابیا با استفاده از هوش مصنوعی زیرنویس ویدیو شما را به صورت هماهنگ و با کیفیت تولید می کند. درواقع نرم افزار آنلاین زیرنویس ساز ویدابیا صدای ویدیو شما را به متن زمان دار هماهنگ با ویدیو تبدیل می کند. هر عبارت زیرنویس در پلتفرم برای شما نمایش داده می شود، که به راحتی می توانید هر قسمت از زیرنویس ویدیو را که بخواهید، ویرایش کنید.  شما می توانید با توجه به نیاز خود زیرنویس را به صورت چسبیده به ویدیو یا فایل زیرنویس مجزا (فایل زیرنویس SRT) دریافت کنید . نرم افزار آنلاین زیرنویس فیلم ویدابیا برای چسباندن زیرنویس به ویدیو هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند و شما تنها هزینه تولید زیرنویس ویدیو را پرداخت می کنید. به کمک نرم افزار تولید زیرنویس ویدابیا می توانید علاوه بر زیرنویس فارسی، زیرنویس زبان اصلی انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای هم بسازید. 

زیر نویس زبان اصلی دقیق

از آنجایی که زیرنویس خودکار توسط هوش مصنوعی تولید می شود و صدای ویدیوی شما را همانطور که می شنود به متن تبدیل میکند، دقت صددرصدی مانند زمانی که یک فرد متوجه اصطلاحات و مفاهیم می شود را ندارد.  بنابراین سرویس زیرنویس دقیق فیلم را نیز برای شما در نظر گرفتیم تا اگر خودتان زمان کافی برای اصلاح زیرنویس خودکار ویدیوتان ندارید، ما این کار را به کمک مترجمان متخصص برایتان انجام دهیم. زبان شناسان و مترجمین متخصص ویدابیا با استفاده از پلتفرمی که ویدابیا در اختیار آنها قرار می دهد،  می توانند با کیفیت بالا و در مدت زمان کوتاه تر نسبت به حالت سنتی زیرنویس ویدیو شما را آماده کنند. به کمک نرم افزار تولید زیرنویس ویدابیا و متخصصین تیم ما می توانید علاوه بر زیرنویس فارسی، زیرنویس زبان اصلی انگلیسی، عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای هم بسازید.

زیرنویس زبان اصلی، خودکار یا دقیق

برای انتخاب سرویس مناسب، در نظر بگیرید که صوت ویدیو شما به چه صورت است ؟

کیفیت صدای ضعیف

نویز صدای پس زمینه زیاد
وجود چند صدا ی همزمان در ویدیو
لهجه ی زیاد
استفاده از اصطلاحات عامیانه زیاد
- سفارش زیرنویس خود را به مترجم های ما بسپارید

کیفیت صدای خوب

نویز صدای پس زمینه کم
صداهای واضح
لهجه استاندارد
استفاده از زبان و اصطلاحات معیار
- زیرنویس خودکار تا 80 درصد دقیق برای ویدیوی شما

چرا زیرنویس زبان اصلی ؟

با سرویس زیرنویس ساز آنلاین ویدابیا ، افزایش مخاطبان شما کار ساده ایست.

80%

مخاطبان ویدیوهای دارای زیرنویس را با احتمال بالاتری تا انتها تماشا می کنند

15%

ویدیوهای زیرنویس دار بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند

135%

ترافیک بیشتر در فیسبوک و رسیدن به مخاطب با ویدیوهای دارای زیرنویس

۴۰%

افزودن زیرنویس به ویدیو بازدید و سئوی ویدیو را تا 40 درصد نسبت ویدیو هایی زیرنویس ندارند بهبود می دهد.

360 میلیون

360 میلیون نفر در جهان دچار مشکلات شنوایی هستند، که تا سال 2050 این عدد به 700 میلیون نفر میی رسد.

25%

از افراد، در محیط خصوصی ویدیو ها را بدون صدا تماشا می کنند.

70%

از افراد اعلام کردند، در محیط های عمومی ویدیو ها را بدون صدا تماشا می کنند.

۸۰%

از افرادی که ویدیو با زیرنویس را ترجیح می دهند، ناشنوا و یا کم شنوا نیستند!

همین حالا سفارش زیرنویس ویدیو خود را ایجاد کنید

تعرفه های ما

قیمت پایین ، کیفیت بالا

نمونه کار های زیرنویس زبان اصلی

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما هم ایجاد شده باشد

مبنای محاسبه هزینه ترجمه ویدیو یا فایل صوتی، مدت زمان ویدیو یا فایل صوتی به دقیقه می باشد که نحوه محاسبه آن را در صفحه تعرفه ها می توانید مشاهده کنید.

هیچ ایرادی ندارد. لینک را در قسمت توضیحات وارد نمایید. ما ویدیو یا فایل صوتی را بصورت رایگان دانلود و ترجمه می کنیم.

بعد از ایجاد پروژه، در قسمت افزودن فایل، هر فایلی را با هر سایزی می توانید بارگزاری نمایید و محدودیتی وجود ندارد.

ترجمه ویدیو یا فایل صوتی شما به 3 صورت به شما تحویل داده خواهد شد:

1- ترجمه فیلم در قالب فایل ورد   word

2- ترجمه فیلم در قالب فایل زیرنویس یاsrt

3- زیرنویس چسبیده شده به ویدیو یا HardSub

هزینه ارسال ترجمه به هر سه حالتی که در بالا بیان شد، تا پایان شهریور ماه یکسان است. برای اینکه هزینه های شما کاهش پیدا کند، ما نرم افزاری تولید کرده ایم که ترجمه ویدیوی شما را به هر صورتی که شما مایل باشید تهیه میکند و تا پایان شهریور ماه بدون هیچگونه هزینه اضافی، برای شما ارسال می نماید.

غالبا در سایر سایت ها و موسسات برای ترجمه ویدیو یا فایل صوتی بدون زیرنویس، دقیقه ای 3 تا 5 هزار تومان به تعرفه ترجمه ها اضافه می شود. ولی از آنجایی که برای ما همیشه رضایت مشتری اولویت اصلی بوده است، برای کاهش هزینه ها نرم افزاری تولید کرده ایم که می تواند با تبدیل صوت به متن، زیرنویس زبان اصلی ویدیو یا فایل صوتی ها را تولید کرده و در اختیار مترجم قرار دهد. با این روش هزینه ترجمه بطور چشمگیری کاهش پیدا میکند و بطور متوسط فقط 1500 تومان به تعرفه ترجمه هر دقیقه اضافه می شود.

مهمترین نکته برای ما رضایت شماست. به همین خاطر ما فقط با مترجم های باتجربه و مسئولیت پذیر همکاری می کنیم. به همین خاطر ترجمه در ویدابیا تضمین کیفیت دارد. پس خیالتان راحت باشد، کیفیت ترجمه ها بسیار بالاست.

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت ترجمه، توسط شما تایید نشود، هزینه آن به مترجم پرداخت نمی گردد و مترجم موظف است تا در صورت نارضایتی شما، ترجمه را ویرایش و رضایت شما را جلب نماید.

نرم افزار تولید زیرنویس فیلم ویدابیا نیاز به دانلود و نصب ندارد و شما به وسیله هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود و مرورگر وب را باز کند، می توانید از پلتفرم آنلاین زیرنویس ساز فیلم و ویدیوی ما استفاده نمایید.

نرم افزار ساخت زیرنویس فیلم و ویدیو ویدابیا برای ویدیو های شما به غیر از زبان انگلیسی و فارسی، برای زبان های عربی، ترکی، روسی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی و کره ای هم زیرنویس تولید می کند. 

اما اگر نیاز داشته باشید که ویدیوی شما از زبان فارسی به هرکدام از زبان های دیگر ترجمه شود، توضیه میکنیم از ترجمه تخصصی ویدابیا برای داشتن ترجمه با بالاترین دقت استفاده نمایید. 

همچنان سوالی دارید ؟

از ما بپرسید

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.