پیاده سازی زیرنویس

فقط با چند کلیک برای ویدیوت زیرنویس بساز!

مراحل ثبت سفارش زیرنویس

ما این کار را سریع و مقرون بصرفه برای شما انجام م‍ی‌دهیم!

ایجاد پروژه

در سایت ثبت‌نام کرده و پروژه خود را ایجاد کنید، سپس ویدیوهای خود را جهت سفارش زیرنویس در سایت آپلود کرده و پروژه خود را تایید کنید و پس از تایید سفارشزیرنویس اقدام به پرداخت فاکتور پروژه خود کنید .

تولید زیرنویس

با توجه به کیفیت زیرنویسی که در مرحله قبل (خودکار یا دقیق ) انتخاب کردید ، فرآیند تولید زیرنویس شما آغاز می شود . زیر نویس خودکار در کمتر از 5 دقیقه و زیرنویس دقیق بسته به مدت زمان ویدیو از چند ساعت تا چند روز آماده می شود .

تحویل و دانلود زیرنویس

فایل زیرنویس ویدیو شما، آماده شده و می توانید از طریق پنل کاربری خود، خروجی را دانلود کنید . به همین راحتی!

زیرنویس خودکار

ویدابیا با استفاده از هوش مصنوعی زیر نویس ویدیو شما را دقیق و با کیفیت تولید می کند  همچنین شما می توانید با توجه به نیاز خود زیرنویس را به صورت چسبیده به ویدیو یا فایل زیر نویس مجزا دریافت کنید . ویدابیا برای چسباندن زیرنویس به ویدیو هیچ هزینه ای از شما دریافت نمی کند و شما تنها هزینه تولید زیرنویس ویدیو را پرداخت می کنید . 

زیر نویس دقیق

مترجمین متخصص ویدابیا با استفاده از پلتفرمی که ویدابیا در اختیار آن ها قرار می دهند ، می توانند با کیفیت بالا و در مدت زمان کوتاه تر نسبت به حالت سنتی زیرنویس ویدیو شما را آماده می کنند . 

زیرنویس خودکار یا دقیق

صوت ویدیو شما به چه صورت است ؟

کیفیت صدای ضعیف

نویز صدای پس زمینه زیاد
وجود چند صدا ی همزمان
لهجه ی زیاد
سفارش زیرنویس خود را به مترجم های ما بسپارید

کیفیت صدای خوب

نویز صدای پس زمینه کم
صداهای واضح
لهجه استاندارد
زیرنویس خودکار تا 80 درصد دقیق

چرا زیرنویس ؟

با سرویس زیرنویس ویدابیا ، افزایش مخاطبان شما کار ساده ایست

80%

مخاطبان ویدیوهای دارای زیرنویس را با احتمال بالاتری تا انتها تماشا می کنند

15%

ویدیوهای زیرنویس دار بیشتر به اشتراک گذاشته می شوند

135%

ترافیک بیشتر در فیسبوک و رسیدن به مخاطب با ویدیوهای دارای زیرنویس

60%

مخاطبان یوتیوب را افراد غیر انگلیسی زبان تشکیل می دهند

همین حالا سفارش زیرنویس خود را ایجاد کنید

تعرفه های ما

قیمت پایین ، کیفیت بالا

نمونه کار های زیرنویس

ویژگی ما سرعت، دقت و تضمین کیفیت است

سوالات متداول

سوالاتی که ممکن است برای شما هم ایجاد شده باشد

مبنای محاسبه هزینه ترجمه ویدیو یا فایل صوتی، مدت زمان ویدیو یا فایل صوتی به دقیقه می باشد که نحوه محاسبه آن را در صفحه تعرفه ها می توانید مشاهده کنید.

هیچ ایرادی ندارد. لینک را در قسمت توضیحات وارد نمایید. ما ویدیو یا فایل صوتی را بصورت رایگان دانلود و ترجمه می کنیم.

بعد از ایجاد پروژه، در قسمت افزودن فایل، هر فایلی را با هر سایزی می توانید بارگزاری نمایید و محدودیتی وجود ندارد.

ترجمه ویدیو یا فایل صوتی شما به 3 صورت به شما تحویل داده خواهد شد:

1- ترجمه فیلم در قالب فایل ورد   word

2- ترجمه فیلم در قالب فایل زیرنویس یاsrt

3- زیرنویس چسبیده شده به ویدیو یا HardSub

هزینه ارسال ترجمه به هر سه حالتی که در بالا بیان شد، تا پایان شهریور ماه یکسان است. برای اینکه هزینه های شما کاهش پیدا کند، ما نرم افزاری تولید کرده ایم که ترجمه ویدیوی شما را به هر صورتی که شما مایل باشید تهیه میکند و تا پایان شهریور ماه بدون هیچگونه هزینه اضافی، برای شما ارسال می نماید.

غالبا در سایر سایت ها و موسسات برای ترجمه ویدیو یا فایل صوتی بدون زیرنویس، دقیقه ای 3 تا 5 هزار تومان به تعرفه ترجمه ها اضافه می شود. ولی از آنجایی که برای ما همیشه رضایت مشتری اولویت اصلی بوده است، برای کاهش هزینه ها نرم افزاری تولید کرده ایم که می تواند با تبدیل صوت به متن، زیرنویس زبان اصلی ویدیو یا فایل صوتی ها را تولید کرده و در اختیار مترجم قرار دهد. با این روش هزینه ترجمه بطور چشمگیری کاهش پیدا میکند و بطور متوسط فقط 1500 تومان به تعرفه ترجمه هر دقیقه اضافه می شود.

مهمترین نکته برای ما رضایت شماست. به همین خاطر ما فقط با مترجم های باتجربه و مسئولیت پذیر همکاری می کنیم. به همین خاطر ترجمه در ویدابیا تضمین کیفیت دارد. پس خیالتان راحت باشد، کیفیت ترجمه ها بسیار بالاست.

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت ترجمه، توسط شما تایید نشود، هزینه آن به مترجم پرداخت نمی گردد و مترجم موظف است تا در صورت نارضایتی شما، ترجمه را ویرایش و رضایت شما را جلب نماید.

همچنان سوالی دارید ؟

از ما بپرسید

مشاوره رایگان با کارشناسان ویدابیا ، فقط با یک تماس!

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.