ترجمه ویدیو با ویدابیا

با استفاده از سرویس ترجمه ویدابیا، ویدیوی خودت رو سریع و حرفه‌ای ترجمه کن.

اعتماد شما سرمایه ماست

ویدیویی برای ترجمه دارید؟

دو نوع از بهترین سرویس‌های ترجمه فیلم را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

سرویس ترجمه مترجم

سرویس ترجمه خودکار

13,900 تومان

حداقل قیمت به ازای هر دقیقه

۱۰۰٪

دقت ترجمه

کمتر از ۲۴ ساعت

زمان تحویل ترجمه

سرویس ترجمه خودکار

2,900 تومان

هر دقیقه

60٪

دقت ترجمه

کمتر از ۱۰ دقیقه

زمان تحویل ترجمه

چطور کار می‌کنه؟

آپلود ویدیو

ابتدا در سایت ثبت نام کنید؛ و در گام بعد، ویدیوی خود را آپلود کنید.

شروع ترجمه

بعد از تایید پروژه توسط شما، ترجمه ویدیوی شما آغاز خواهد شد.

دانلود ترجمه

پس از اتمام ترجمه ویدیو، می‌توانید خروجی را دانلود کنید. به همین راحتی!

تفاوت سرویس صوت به زیرنویس و ترجمه ویدیو؟

صوت به زیرنویس

تبدیل صدای ویدیو به زیرنویس زبان اصلی

ترجمه

ترجمه زبان اصلی ویدیو به زبان دیگر

تعرفه ها

از طریق فرم زیر به راحتی قیمت سفارش خود را برآورد کنید.

تغییر زیرنویس ویدیو به سلیقه‌ی دلخواه

با ویدابیا به راحتی هنگام دریافت خروجی ویدیو، می‌توانید رنگ، فونت، سایز و حتی محل قرارگیری زیرنویس را با توجه به سلیقه‌ی خود انتخاب کنید.

ترجمه خودکار ویدیو یا ترجمه توسط متخصص ؟

ترجمه ماشینی توسط هوش مصنوعی و با دقت 85 درصدی انجام می‌شود. ترجمه مترجم نیز توسط مترجم‌های حرفه‌ای ، انجام می‌شود. سوالات روبرو شما را در انتخاب گزینه مناسب راهنمایی می کنند.

اگر مایل نیستید که هزینه زیادی برای ترجمه ویدیو های خود انجام بدید، گزینه ترجمه خودکار می تواندگزینه مناسبی برای شما باشد. البته با توجه به دقت 60 درصدی آن، نیاز به ویرایش هایی نیز هست که دقت ترجمه را افزایش دهید. ولی در صورتی که تمایل به پرداخت هزینه دارید، با استفاده از ترجمه توسط متخصص، می توانید با خیال راحت سفارش دهید و بدون صرف زمان، ترجمه ای دقیق را دریافت نمایید.

اگر سطح زبان شما خیلی حرفه ای نیست و امکان اصلاح ترجمه های خودکار رو ندارید، توصیه میکنیم از ترجمه توسط مترجم استفاده کنید تا اشتباهی در ترجمه های شما وجود نداشته باشد.

در صورتی که زمان کافی برای اصلاح ترجمه های ماشینی دارید، می توانید از این ترجمه استفاده نمایید و سپس ترجمه های خودکار را ویرایش نمایید. ولی اگر زمان کافی برای این کار را ندارید، از ترجمه توسط مترجم استفاده نمایید که دیگر برای اصلاح ویدیو زمان نیاز نباشد

اگر به موضوع و حوزه ویدیوی ارسالی خود مسلط نیستید، ترجیحا ترجمه خود را به مترجم متخصص واگذار نمایید تا ترجمه ای بی نقص و دقیق به شما ارائه شود.

اگر هدف شما انتشار ویدیو به قصد بازاریابی یا فروش ویدیو است، توصیه میکنیم تا سفارش خود را با استفاده از مترجم های متخصص انجام دهید تا ترجمه هایی دقیق و کاربرپسند تحویل بگیرید.
ولی اگر هدف شما آموزش شخصی خودتان است و ترجمه ای با دقت 60 درصد هم کافی است، می توانید از ترجمه خودکار استفاده نمایید.

اگر ویدیوی شما به زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگری (غیر فارسی) است که میخواهید به فارسی ترجمه شود، نرم افزار آنلاین ترجمه خودکار ویدابیا می تواند صدای ویدیوی شما را با کیفیت مناسبی به فارسی ترجمه نماید. اما همچنان ادیت هایی توسط خودتان در پلتفرم (دسترسی انجام اصلاحات ترجمه در هر عبارت برای شما وجود دارد) میتواند کیفیت ترجمه را بالاتر ببرد. اما اگر می خواهید ویدیوی تان را زبان فارسی به یک زبان خارجی ترجمه شود بهتر است از مترجم انسانی تیم ویدابیا بهره بگیید تا ترجمه ای با بالاترین کیفیت را برای مخاطبان خارجی خود داشته باشید. 

زبان های ترجمه

ویدیو های خود را از 8 زبان زنده دنیا به فارسی و بالعکس، ترجمه و زیرنویس کنید.

سوالات متداول

اگر پاسخ پرسش خود را دریافت نکردید، با ما تماس بگیرید.

نرم افزار ترجمه ویدابیا نیاز به هیچگونه نصبی ندارد و به صورت آنلاین می‌باشد. فقط کافی است شما  در سایت ویدابیا ثبت نام کنید و ویدیو خود را آپلود کنید تا ترجمه شود.

به طور متوسط ترجمه هر 10 دقیقه از ویدیو، 12 ساعت زمان می‌برد.

مطابق با مدت زمان ویدیو شما ممکن است 1 یا چند دقیقه تولید ترجمه خودکار ویدیو زمان ببرد. ولی این مدت زمان بیش از 30 دقیقه نخواهد بود.

تقریبا تمام فرمت‌های ویدیویی و فایل‌های صوتی قابل بارگذاری در سایت می‌باشند.

در هر پروژه امکان آپلود فایل تا سقف 4 گیگ وجود دارد. اگر فایل های باحجم بیشتری دارید لطفا با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

سایت ویدابیا طوری طراحی شده است که امکان دانلود ویدئو و متن های انگلیسی و ترجمه شده برای هیچ فردی جز صاحب اکانت وجود نخواهد داشت. بدین ترتیب جای هیچ گونه نگرانی برای فایلهای شما وجود ندارد.

غالبا در سایر سایت ها و موسسات برای ترجمه ویدیو یا فایل صوتی بدون زیرنویس، دقیقه ای 3 تا 5 هزار تومان به تعرفه ترجمه ها اضافه می شود. ولی از آنجایی که برای ما همیشه رضایت مشتری اولویت اصلی بوده است، برای کاهش هزینه های مشتری بدون هزینه‌ی مازاد ترجمه ویدیو شما را انجام می‌دهیم.

خیر با توجه به اینکه سایت ویدابیا تحت وب است و با مرورگر کار می‌کند، می‌توانید از این سایت، در هر سیستمی مثل کامپیوتر، موبایل، تبلت و… استفاده نمایید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

ما برای رضایت کاربران عزیزمان فقط با مترجم‌های باتجربه و مسئولیت پذیر همکاری می‌کنیم؛ و ترجمه در ویدابیا تضمین کیفیت دارد. پس خیالتان راحت باشد، ترجمه‌ها با بالاترین کیفیت انجام می‌شود. 

ولی با این وجود، تا زمانی که کیفیت ترجمه توسط شما تایید نشود، هزینه آن به مترجم پرداخت نمی گردد. و مترجم موظف است تا در صورت نارضایتی شما، ترجمه را ویرایش نموده و رضایت شما را جلب نماید.

بله ما در ویدابیا پلتفرمی ایجاد کردیم که صداپیشگان حرفه ای می‌توانند به صورت آنلاین ویدیو های شما را دوبله و صداگذاری نمایند. برای اطلاعات بیشتر صفحه دوبله آنلاین ویدیو ویدابیا را ببینید.