چطور کار می‌کنه؟!

برای استفاده از نرم‌افزار آنلاین ترجمه ویدابیا چه مراحلی را طی کنیم؟

فایل های ویدیویی یا صوتی خود را آپلود می کنید. فایل زیرنویس دقیق انگلیسی آن را نیز آپلود می نمایید.

در صورتی که زیرنویس ندارید، ما بصورت خودکار برای شما تولید می‌کنیم.

با استفاده از نرم افزار ترجمه ویدابیا متن ویدیو را به کمک ویدیوی آن ترجمه می نمایید.

فایل خروجی خود را میتوانید به صورت فایل زیرنویس و یا زیرنویس چسبیده به ویدیو دریافت کنید.

این نرم‌افزار دقیقا چه کمکی به مترجم‌ها می‌کنه؟

توی این ویدیو با ریحانه از ویدابیا همراه بشین تا بهمون بگه چطور نرم‌افزار ترجمه‌ی ویدابیا، همون چیزیه که تا الان دنبالش می گشتین!

چطور ممکنه؟!

چرا نرم‌افزار ترجمه ما بهترین راهکار شما برای ترجمه محتوای ویدیویی و صوتی شماست؟

1- هوش مصنوعی

با استفاده از هوش مصنوعی با دقت 95%، صوت ویدیو تبدیل به متن میشه و دیگه شما نیازی به ترجمه شنیداری نخواهید داشت. خیلی ساده و بی دردسر!

2- زمانبندی خودکار

دیگه نیازی به زمان بندی متن ترجمه شده خود ندارید، چون این زمان بندی بصورت خودکار انجام میشه و بعد از ترجمه شما میتونین فایل SRT پروژتون رو دریافت کنید. فقط با یک کلیک!!!

3- کاملا همگام

دیگه نیازی به عقب جلو کردن و پیدا کردن محل مناسب ویدیو نیست. فقط با یک دکمه به هرجای ویدیو که دارین ترجمه میکنین دسترسی دارید.

4- با هر دستگاه

دوست دارین با گوشی ترجمه کنین یا تبلت، شایدم با کامپیوتر راحت ترین. هیچ فرقی نمیکنه دیگه، از هر سیستمی میتونین به این نرم افزار آنلاین دسترسی داشته باشید و کارتون رو ادامه بدید. از هرجایی به ترجمه هاتون دسترسی دارین دیگه

5- دریافت خروجی

بعد از پایان کار ترجمه، میتونین علاوه بر فایل زیرنویس (SRT)، زیرنویس چسبیده به ویدیو رو هم دانلود کنید. دیگه نیاز به کلی نرم افزار ویرایش زیرنویس و دنگ و فنگ نیست.

6- تغییر زمان بندی با یک کلیک

هرجور دوست دارین میتونین زمان بندی متن رو با شکستن جمله بندی ها و ادغام بخش های مختلف تغییر بدین. بدون اینکه نیاز به زمان بندی کردن مجدد داشته باشید.

هوش‌مصنوعی ویدابیا زیرنویس انگلیسی رو با چه دقتی فراهم می‌کنه؟

اگه براتون سوال شده که ویدابیا زیرنویس انگلیسی رو با چه کیفیت و دقتی برای مترجم آماده و تولید می کنه، می تونین این ویدیو رو ببینین 🙂

با توجه به اینکه خیلی از کار هایی رو که من میخوام خیلی سریع باید انجام بشن و نیاز به انتشار سریع دارن خدمات ویدابیا واقعا کمکم کرده و با کم کردن هزینه هام سودم رو خیلی بالا برده.

مهرناز محمدزاده
مترجم آزادکار
همیشه یکی از مشکلاتم چسباندن زیرنویس به ویدیو بود. ممنونم که این کار رو اتوماتیک انجام میدید تا کار من خیلی سریعتر انجام بشه.
حسین محمودی
اینستاگرام مارکتر
من مجبور بودم برای ترجمه ها، سرعت ویدیو را کم کنم که بتوانم بهتر بشنوم و بعد کلی باید زمان میگذاشتم که زمان بندی کنم. ولی الان دیگه تو ویدابیا همش خودکار شده. این یک نوآوری عالی است.
عاطفه شکوری‌مقدم
مترجم و تولیدکننده محتوا

همین الان، سریع و بی دردسر!

چطور می‌تونیم کمکتون کنیم؟

اگه مترجم یا تولیدکننده محتواهستین و یا می‌خواین ویدیویی رو به زبان فارسی ترجمه کنید و دنبال ابزار مناسب برای این کار می‌گردین، نرم افزار ترجمه‌ی ویدابیا دقیقا برای شما طراحی شده 🙂

سرعت بیشتر

 

نرم‌افزار آنلاین ترجمه ویدابیا با فراهم کردن امکانات کاربردی فراوان، سرعت ترجمه‌ی ویدیوها توسط مترجم رو تا بطور چشمگیری افزایش می دهد!

راحتی بی نظیر

 

ما با استفاده از هوش مصنوعی بسیار قدرتمند به شما کمک میکنیم که بدون دغدغه و به راحت ترین شکل ممکن بتوانید ترجمه ویدیو های خود را انجام دهید!

آیا نرم‌افزار شما ترجمه خودکار ویدیو هم انجام میدهد؟

خیر. نرم افزار ترجمه ویدا بیا نرم افزاری است که به مترجم ها کمک می کند تا با سرعت و راحتی بیشتری ویدیوها و فایل های صوتی خود را ترجمه نمایند. این نرم‌افزار امکان ترجمه خودکار ویدئو را ندارد.

چه فرمت فایل هایی را می توان در نرم افزار ویدابیا بارگذاری نمود؟

فایل های ویدئویی با فرمت mp۴ و فایل های صوتی با فرمت mp۳ را میتوانید بارگذاری نمایید.

نرم‌افزار ترجمه ویدابیا چه زبان هایی را پشتیبانی می کند؟

در نرم‌افزار ترجمه ویدابیا فعلاً فقط ویدیوها و فایل های صوتی به زبان انگلیسی را میتوانید بارگذاری نمایید.  ولی در قسمت ترجمه آن می توانید به هر زبانی که مایل هستید ترجمه نمایید و هیچ محدودیتی در زبان ترجمه وجود ندارد.

زمان آماده شدن زیرنویس خودکار انگلیسی چقدر است؟

مطابق با مدت زمان ویدئوی شما ممکن است ۱ یا چند دقیقه تولید زیرنویس خودکار انگلیسی ویدئو زمان ببرد. ولی این مدت زمان بیش از ۳۰ دقیقه نخواهد بود.

امنیت فایل های من چگونه تامین می‌شود؟

نرم افزار ترجمه ویدابیا طوری طراحی شده است که امکان دانلود ویدئو و متن های انگلیسی و ترجمه شده برای هیچ فردی وجود نخواهد داشت.  بدین ترتیب جای نگرانی برای فایلهای شما وجود ندارد.

این نرم‌افزار چگونه نصب می شود؟

نرم افزار ترجمه ویدابیا نیاز به هیچگونه نصبی ندارد و به صورت آنلاین می باشد. فقط کافی است شما  در سایت ویدابیا وارد حساب کاربری خود شوید و به قسمت ترجمه رفته و از این نرم افزار استفاده نمایید.

این نرم افزار فقط برای کامپیوتر قابل استفاده است؟

خیر شما می توانید  از این نرم‌افزار آنلاین در هر سیستمی مثل کامپیوتر موبایل تبلت و غیره استفاده نمایید و هیچ محدودیتی وجود ندارد.

چطور من و دوستم همزمان یک ویدیو را ترجمه نمایم؟

این نرم افزار به صورت آنلاین و ابری توسعه داده شده است و شما می توانید این نرم‌افزار را با دوستان یا همکاران خود به اشتراک گذاشته و همزمان ترجمه یک فایل ویدیویی را بصورت مشترک انجام دهید.

فایل های خروجی با چه فرمتی به من تحویل داده می‌شود؟

فایل های خروجی میتواند به صورت فایل زیرنویس SRT یا زیرنویس چسبیده به ویدئو با فرمت MP4 و یا ویدئویی چند زیرنویسه با فرمت MKV باشد.

سوالات عمومی کاربران

سوالات متداول خدمات ترجمه