آموزش بخش ترجمه خودکار

مخصوص موبایل

1.ورود یا ثبت نام

از نوار بالای سایت بر روی دکمه ورود| ثبت نام کلیک کنید .

2. تکمیل فرم ثبت نام | ورود

اگر در سایت قبلا ثبت نام نکرده اید ، فرم ثبت نام را تکمیل کنید (آموزش ثبت نام در سایت ) ، در صورت ثبت نام قبلی ، اطلاعات ورود خود را تکمیل و بر روی ورود کلیک کنید .

3. ایجاد پروژه

پس از ورود به پنل ، بر روی ایجاد پروژه کلیک کنید .

4. اطلاعات پروژه

در صفحه ی باز شده اطلاعات پروژه خود را وارد کنید . برای استفاده از سرویس ترجمه خودکار در فیلد “به چه خدمتی نیاز دارید ؟” گزینه ترجمه و در فیلد ” کیفیت ترجمه” گزینه ترجمه توسط ماشین را انتخاب کنید .

5. افزودن فایل

در این قسمت با انتخاب گزینه افزودن فایل ، از روی کامپیوتر خود ویدیو مورد نظر را انتخاب کنید ، و سپس بر روی دکمه تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

6. بارگذاری ویدیو

تا انتهای بارگزاری شکیبا باشید ، پس از پایان بارگذاری بر روی تایید اطلاعات و ادامه کلیک کنید .

7. پرداخت

در صفحه پیش رو صورت حساب خود را مشاهده می کنید ، در صورت تایید بر روی پرداخت کلیک کنید .

8. اطلاعات پرداخت

در این مرحله شما به درگاه پرداخت متصل می شوید ، اطلاعات کارت خود را وارد کنید و دکمه پرداخت را انتخاب کنید .

9. آماده سازی ترجمه

تا اتمام ترجمه اندکی شکیبا باشید و سپس  با کلیک بر روی گزینه “ترجمه” ، نرم افزار شروع به آماده سازی ترجمه شما می کند .( برای آگاهی از آماده شدن ترجمه و اتلاف کمتر زمان ، آموزش فعال سازی نوتیفیکشن را ببینید . )

10. پنل ترجمه خودکار

در این قسمت شما به پنل ترجمه منتقل می شوید . همانطور که در تصویر سمت راست مشخص است در صورت نیاز به  مشاهده پیش نمایش ویدیو بر روی” تب ویدیو” کلیک کنید. برای آغاز فرآیند ترجمه بر روی تب ” پنل ” کلیک کنید تا پنل مربوطه باز شود .

11. ایجاد زیرنویس فارسی

برای تولید زیر نویس فارسی توسط نرم افزار ما ، ابتدا بر روی ” ترجمه اتوماتیک همه بلاک های خالی ”  کلیک کرده و سپس  دکمه ” دانلود خروجی ” را فشار دهید . (برای بهبود کیفیت ترجمه خودکار خود اینجا را کلیک کنید)

12. دانلود خروجی

با فشردن دکمه ی تولید خروجی ، نحوه دریافت خروجی مورد نظر خود را انتخاب کنید و تا دریافت کامل فایل و ذخیره شکیبا باشد .

13. توجه

نکته مهم : در صورتی که پس از کلیک بر روی دریافت خروجی در صف پردازش قرار گرفتید ، نگران نباشید ، نرم افزار ما در حال تکمیل پروژه های درصف انتظار است . این فرآیند بسته به پروژه های در حال ترجمه ممکن است کمی زمان ببرد . برای اطلاع از اتمام پروژه ” آموزش فعال کردن نوتیفیکشن ” را ببینید .