آموزش آپلود ویدیو در سیستم عامل ios

مخصوص آیفون

1.ورود یا ثبت نام

از نوار بالای سایت بر روی دکمه ورود| ثبت نام کلیک کنید .

2. تکمیل فرم ثبت نام | ورود

اگر در سایت قبلا ثبت نام نکرده اید ، فرم ثبت نام را تکمیل کنید (آموزش ثبت نام در سایت ) ، در صورت ثبت نام قبلی ، اطلاعات ورود خود را تکمیل و بر روی ورود کلیک کنید .

3. ایجاد پروژه

پس از ورود به پنل ، بر روی ایجاد پروژه کلیک کنید .

4. اطلاعات پروژه

در صفحه ی باز شده اطلاعات پروژه خود را وارد کنید و سرویسی را که می خواهید انتخاب کنید و پس از آن ادامه را بزنید.

5. بارگذاری ویدیو

همانطور که می دانید آپلود ویدیو در سیستم عامل ios کمی دشوار تر است ، قبل از انتخاب گزینه افزودن ویدیو از روی موبایل ، ویدئوی مورد نظر رو در قسمت Photos یا همان گالری گوشی خود ذخیره کنید 

6.گام اول : انتقال ویدیو به اپلیکشن Files

پس از باز کرن نرم افزار photos یا همان گالری موبایل خود ، ویدیو مد نظر خود را انتخاب کنید.

نکته : دقت داشته باشید که از ios 13 به بعد اپلیکیشن Files در تمام گوشی های آیفون پیش فرض نصب شده است ولی اگ این نرم افزار را ندارید یا به هر دلیلی آن را حذف کرده اید ابتدا از طریق اپ استور اپلیکیشن Files را دانلود کنید .

6. گام دوم: انتقال ویدیو به اپلیکشن Files

پس از باز کردن ویدیو روی آیکنی ک در تصویر مشخص شده است بزنید .

6. گام سوم : انتقال ویدیو به اپلیکشن Files

از منویی که برای شما باز شده است گزینه Save to Files را انتخاب کنید .

6. گام چهارم : انتقال ویدیو به اپلیکشن Files

بعد از اون از گزینه هایی که برای شما نمایش داده شده است روی گزینه on my iphone را بزنید و پس از آن بر روی Save که در تصویر نشان داده شده است بزنید. توجه داشته باشید اگر گزینه on my iphone را نمی بینید از قسمت بالا سمت چپ back بزنید و سپس تصویری مشباه عکس روبرو خواهید دید. 

7. بازگشت به مرورگر و آپلود ویدیو

خب مجدد به  مرورگز خود باز گردید و در قسمت آپلود سایت بر روی گزینه آپلود ویدیو از موبایل کلیک کنید . در منوی کوچکی که برای شما باز می شود بر روی گزینه سوم یعنی browse کلیک کنید ، صفحه ای برای شما باز می شود که ویدیو خود را باید در آن انتخاب کنید . 

8. انتخاب و پیدا کردن ویدیو

در صفحه باز شده ویدیو خود را انتخاب کنید . اگر ویدیو شما در این قسمت نبود با کلیک روی فلش برگشت و پیدا کردن ویدیو در فایل های موجود اقدام به آپلود آن کنید. پس از انتخاب ویدیو بقیه مراحل مشابه با روند عادی کار با پلتفرم ویدابیاست.

Italian Trulli

ویدابیا به‌طور تخصصی خدمات ترجمه، زیرنویس و دوبله ویدیو را ارائه می دهد ؛ ما توانسته ایم نرم‌افزار آنلاینی را توسعه دهیم که سرعت ایجاد زیرنویس، ترجمه و دوبله را تا سه برابر افزایش دهد. ما سعی می کنیم خدماتمان را روز به روز بهبود دهیم. یوتیوب فارسی نیز خدمت جدیدی است برای راحتی ترجمه و دوبله همه ی ویدیو های یوتیوب تنها با کپی لینک و جایگذاری در پلتفرم ویدابیا .
خوشبختانه در مدت کوتاهی توانستیم بیش از 45000 دقیقه ویدیو را برای بیش از صد مشتری وفادار ترجمه و دوبله کنیم. این اعتماد شما انگیزه ما را برای پیشرفت بیشتر می کند. بازخورد و نظرات شما بسیار برای ما ارزشمند است؛ بنابراین منتظر پیشنهاد های شما هستیم.