دوره کسب درآمد از یوتیوب

ترفندهای افزایش 10 برابری بازدید ویدیوها در یوتیوب

دانلود کل دوره

اگر زمان کافی برای تماشای این ویدیو را ندارید، می توانید فایل زیر را پخش کنید:

وقتی که تولید محتوا در یوتیوب را آغاز می کنید، در ابتدای کار امکان این وجود دارد که ویدیو شما مابین محتوا های زیادی که تولید می شود، گم شود و مخاطبین آن را پیدا نکنند، حال هر چقدر هم که محتوایی که تولید میکنید جذاب و یونیک باشد.نکاتی وجود دارند که با در نظر گرفتن آن ها، می‌توانید که در نتایج جستجو مخاطبین دیده شوید. در ادامه این قسمت این نکات را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می دهیم.

برای کسب درآمد دلاری از یوتیوب دیگر نیازی به مراحل پیچیده ای مثل پیدا کردن شخصی در خارج از کشور برای نقد کردن درآمد در ایران ندارید، و تمام مراحل را میتوانید از طریق سایت ویدابیا انجام دهید.

پیشنهاد های یوتیوب

تا به حال به ویدیوهای پیشنهادی که هنگام تماشای یک ویدیو در یوتیوب یا هنگام تمام شدن ویدیو برای شما نمایش داده می‌شوند دقت کرده‌اید ؟

اما ویدیو ها بر چه اساسی به مخاطب پیشنهاد داده می شود؟ با ما همراه باشید تا به شما بگویم که چگونه می توانید بخشی از ویدیو های پیشنهادی محتواهای پربازدید یوتیوب برای مخاطبین باشید.

ایده گرفتن از ویدیو های پربازدید یوتیوب

یکی از راه ها این است که با سرچ کردن، ویدیوهای مرتبط با موضوع کانال خود را پیدا کنید و پربازدید ترینهای آن ها را باز کنید. بعد از اینکه این ویدیوها را باز کردید، متن زیر ویدیو ها (Description) را بررسی کنید و سعی کنید که از آنها برای نوشتن توضیحات ویدیو خود ایده بگیرید. هر چقدر که دیسکریپشن ویدیو شما به دیسکریپشن ویدیو های دیگر نزدیک باشد، یوتیوب ارتباط آنها را تشخیص میدهد. و احتمال اینکه یوتیوب آن را به عنوان ویدیو پیشنهادی نشان بدهد زیاد است. 

یوتیوب بر چه اساسی به ویدیو ها رتبه می دهد؟

پیش تر به این موضوع اشاره کرده ایم که یوتیوب و گوگل به صورت کامل نمی توانند محتوای موجود در ویدیو را بخوانند پس چگونه به ویدیو ها رتبه میدهند؟

 آن ها این کار را با خواندن عنوان ویدیو، توضیحات ویدیو، زیرنویسی که در ویدیو ها قرار دارد و تگ ها انجام می دهند.

در نتیجه کار کردن بر روی این متا دیتاها باعث می‌شود که در ویدیو های پیشنهادی به میزان بیشتری نمایش داده شوید.

اهمیت تولید محتوا به زبان فارسی در یوتیوب

اگه محتوایی که تولید می کنید به زبان انگلیسی باشد، یوتیوب تا ۹۰ درصد می تواند تشخیص دهد که موضوع ویدیو شما در رابطه با چه مسئله ای است. تولید محتوا به زبان فارسی برای گوگل این موضوع را سخت تر می کند و این باعث می شود گوگل بیشتر به  متادیتا هایی که به آنها اشاره کردیم توجه کند.

چگونه در یوتیوب تگ بگذاریم؟

در بخش معرفی ابزارهای مربوط به رشد یوتیوب، ابزار تیوب بادی را به شما معرفی کردیم. در ادامه به شما آموزش دهیم که چگونه با استفاده از این ابزار، از متا دیتا های ویدیوهای پربازدید کمک بگیرید و سئو ویدیو خود را بهبود دهید.

 1. کلید واژه مرتبط با موضوع تان را در قسمت سرچ یوتیوب جستجو کنید. سپس یکی از ویدیو های پر بازدید که به شما نمایش داده می شود را باز کنید.
 2. برای مثال قصد ما این است که در قسمت ویدیو های پیشنهادی این  ویدیو دیده شویم.  با اسکرول کردن صفحه  ویدیو هایی که در حال حاضر به عنوان ساجست (Suggest)های این ویدیو قرار دارند را مشاهده می کنید.  اگر تیوب بادی را نصب کرده باشید، همانطور که در تصویر نیز می بینید، می توانید از بخش تگ ها آنها را به آسانی کپی کرده و در ویدیو خود قرار دهید. با این کار نشان می‌دهید که محتوای ویدیو شما ارتباط زیادی با این ویدیو دارد.

آموزش گذاشتن تگ برای ویدیو های یوتیوب با ویدابیا

به طور کلی استفاده کردن از عنوان‌ها دیسکریپشن ها و تگ های مربوط به ویدیوهای محبوب و پر بازدید به شما کمک می کند که در قسمت ویدیو های پیشنهادی آنها قرار بگیرید.

 15 ثانیه طلایی ویدیو های یوتیوب

هنگامی که بر روی یک ویدیو کلیک میکنید، معمولاً  با تماشای ۱۵ ثانیه اول ویدیو ها تصمیم می گیرید که آن را تا آخر مشاهده کنید یا از آن خارج شوید. این 15 ثانیه برای بازدید ویدیو شما واقعا تاثیر گذار است.

شما به عنوان تولید کننده محتوا وظیفه دارید که لحظات ابتدایی ویدیو را به قدری جذاب بسازید که مخاطب با ادامه ویدیو همراه شود.

برای مثال: در صورتی که محتوای تولید شده توسط شما محتوای آموزشی است، خلاصه چیزی که قرار است در طول ویدیو به بازدیدکنندگان آموزش دهید را به آنها بگویید. یا اگر محتوایی که تولید می کنید، ویدیو های فان و خنده دار است، خنده دار ترین قسمت ویدیو را در آن ۱۵ ثانیه قرار دهید.

 مدت زمان ویدیو های یوتیوب

هر چقدر که مدت زمان ویدیو شما طولانی تر باشد، مخاطب زمان بیشتری آن را صرف تماشای آن می کند. در قسمت های قبل از اهداف یوتیوب برای رسیدن به جایگاه تلویزیون صحبت کردیم. به همین علت است که یوتیوب به ویدیو های طولانی اهمیت زیادی می دهد و آن ها را را به مخاطبین زیادتری نمایش می دهد. علاوه بر این هرچقدر که محتوای شما دقایق بیشتری مشاهده شود، زودتر به آن چهار هزار دقیقه‌ای که در قوانین یوتیوب برای رسیدن به درآمد زایی وجود دارد می‌رسید.

 فعالیت مستمردر یوتیوب

هر چقدر که در ابتدای کار میزان بیشتری فعالیت کنید، امکان رشد بیشتری برای شما فراهم است. یوتیوب به کانال های فعال توجه زیادی می‌کند و از آنها حمایت می‌کند. وقتی که تولید محتوا را آغاز میکنید، در واقع به مخاطبان پیامی با مضمون اینکه قرار است فعالیت انجام دهید و محتواهای بیشتری تولید کنید، می فرستید. برای اینکه هم یوتیوب و هم مخاطبان را راضی نگه دارید، انتشار حداقل هفته ای دو محتوا می تواند مفید باشد.

افزایش بازدید ویدیو های یوتیوب

همانطور که میدانید یوتیوب بر اساس بازدید به شما پول پرداخت می کند. پس هر چقدر بازدید شما بیشتر باشد در نتیجه درآمد شما بیشتر خواهد شد.

کاری که شما باید انجام دهید این است که ویدیوهای مرتبط بسازید چون یوتیوب سعی میکند ویدیو های بهتر و مرتبط با سرچ مخاطب را پیشنهاد دهد.

تلاش کنید موضوعات پر جستجو  و جذاب را پیدا کنید و در مورد آن ویدیو بسازید، این کار به افزایش بازدید ویدیوهای شما کمک میکند.

گوگل را برای ویدیوهای خود نادیده نگیرید چون بسیار بر روی بازدید شما تاثیرگذار است.

انتخاب عنوان جذاب را برای ویدیوهای خود نادیده نگیرید و عنوانی را انتخاب کنید که  مخاطب را قانع کند تا ویدیو شما را ببیند.

افزایش بازدید رایگان

سعی کنید ویدیوهایی بسازید که بتواند لایک های بیشتری بگیرد و برای مخاطب جذاب باشد با این کار یوتیوب سریعتر شما را شناسایی می کند و باعث می شود که یوتیوب شما را بیشتر در پیشنهادات نمایش دهد.

سعی کنید که ویدیوهای متفاوت و جذاب تولید کنید تا مخاطبان بیشتری به خود جذب کنید.

ترفند افزایش بازدید

افزایش بازدید یوتیوب به دلیل کمتر تحریم و کمتر استفاده شدن در ایران دشوار به نظر می رسد اما اینطور نیست.

چند ترفند ساده برای افزایش بازدید:

 • مخاطبان را به سابسکرایب کردن خود تشویق کنید
 • کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید
 • برای ویدیو ها از توضیحات استفاده کنید

افزایش آمار بازدید یوتیوب

 • شناسایی نیاز مشتریان و تمرکز بر آن
 • ویدیوهای کانال خود را در یوتیوب رتبه بندی کینم 
 • درباره مطالبی ویدیو بسازیم که سرچ بیشتری دارد
 • یک خلاصه کوتاه و جذاب برای شروع ویدیو انتخاب کنید
 • در بهترین زمان ویدیو خود را منتشر کنید
 • افزودن آگهی های تبلیغاتی در ویدیو خود 

ترفند های افزایش فالور (سابسکرایبر یوتوب)

 • با یوتیوبرهای دیگر ویدیو بسازید
 • انتخاب عنوان جذاب
 • از ویدیوهای پربازدید استفاده کنید 
 • برنامه ریزی درست و دقیق داشته باشید
 • از ایده های جدید استفاده کنید
 • فعالیت منظم داشته باشد تا مخاطب شما را بشناسد.
برای ثبت رای کلیک کنید
[مجموع: 2 میانگین: 5]

مدرس دوره

غزاله غروی

سطح دوره

مقدماتی

زمان و جلسات

اتمام یافته

هزینه دوره

کاملا رایگان

عنوان دوره

کسب درآمد یوتیوب

قسمت های این دوره:

کسب درامد از یوتیوب با این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تا به حال کسب و کاری نداشتید و به تولید محتوای ویدیویی و کسب درامد از این طریق علاقه‌مندید. مدتی است کانال یوتیوب خودتان را راه‌اندازی کرده‌اید، اما در تولید محتوا و جذب مخاطب مشکل دارید.و یا آشنایی لازم را با ابزار های یوتیوب پیدا نکردید.کسب و کاری دارید که می خواهید با کمک یوتیوب برند سازی و تبلیغات انجام دهید. افزایش بازدید سایت و بهبود شبکه های اجتماعی خود و یا برندتان. مشتاق یادگیری اصولی تولید محتوای ویدیویی هستید و قصد جدی برای  یوتیوبر شدن دارید.

چرا دوره کسب درامد از یوتیوب ویدابیا؟

در دوره جامع ویدابیا، تمام اطلاعاتی که برای شروع و ادامه دادن تولید محتوای ویدیویی در یوتیوب و رسیدن به درآمد دلاری را لازم داشته باشید، به دست می آورید.  بهترین راه برای استاد شدن در یک کار، استفاده از تجربیات برترین ها در آن حوزه است. چون نکات کلیدی و فوت های کوه گری وجود دارند که پیشرفت سریع تر در این مسیر را تضمین می کنند. 

محتوای این دوره به کمک یوتیوبر های برتر ایرانی که مشتریان ما هستند و استفاده از تجربیات یوتیوبر های برتر جهان و همچنین بررسی سوالات و چالش متداول یوتیوبر ها تهیه و تنظیم شده است. ما در ویدابیا تلاش کردیم دوره ای جامع و بدون کم و کاست و در عین حال رایگان را در اختیار شما قرار دهیم. مشتاق شنیدن نظرات و پیشنهاد های شما هستیم.

پرسش و پاسخ های دوره کسب درآمد از یوتیوب

به طور کلی یوتیوب براساس تعداد بازدید ها درآمد تعیین میکنه که بر اساس فاکتور های مختلفی این عدد میتونه متغیر باشه. در قسمت ششم دوره ( درآمد از یوتیوب چقدر است) به طور کامل در موردش توضیح دادیم. 

بله، درسته که محدودیت هایی وجود داره اما راه های مختلفی برای میسر کردن این مسیر وجود داره.

 پیش نیاز خاصی وجود نداره. همونطور که در قسمت معرفی دوره گفتیم، سه چیز اصلی برای موفقیت در یوتیوب نیازه؛ زمان، علاقه و مهارت. زمان و علاقه رو که داشته باشید، مهارت رو در این دوره تا حد خیلی خوبی بدست میارید. 

از طریق دکمه دانلود دوره میتونید ویدیو های آموزش رو دریافت کنید. و اگر فقط آموزش بخش خاصی رو نیاز دارید، از قسمت فهرست موضوع مدنظرتون رو انتخاب کنید. 

لازم نیست در ابتدای کار سراغ ابزار های پیشرفته و گرون قیمت برید. میتونید با کمترین ابزار در دسترس (دوربین گوشی هوشمند، نور خورشید، یه لوکیشن مناسب در محل زندگی تون) استارت فعالیت رو بزنید. در آخرین قسمت دوره (مصاحبه با یوتیوبر) از زبان کسی که چند سال این کار رو انجام داده، میشنوید که این ایده آل گرا نبودن اول کار چقدر به شروع و پیشرفت سریع تر کمک میکنه. 

نه لزوما. چیزهایی که لازم باشه بدونید رو در ویدیو های این دوره میتونین آموزش ببینین. البته اگر بتونین به زبان انگلیسی تولید محتوا کنید، بازدید هاتون چندین برابر میشه. که اگر هم خودتون به انگلیسی و هر زبان مورد نظر دیگه تسلط ندارید، ما کمکتون میکنیم تا برای ویدیو هاتون زیرنویس انگلیسی بذارین یا دوبله انگلیسی قرار بدین و ویدئو هاتون رو جهانی کنید. در قسمت یازدهم دوره به طور کامل در این مورد گفته شده

یوتیوب برای اکثر یوتیوبر ها یک کار تمام وقت محسوب میشه؛ اما میتونید به عنوان یک کار پاره وقت هم در نظرش بگیرید. طبیعیه که هر چقدر فعالیت بیشتری داشته باشید و زمان بیشتری بگذارید، سریع تر به شرایط رسیدن به درامد از یوتیوب میرسید. که در قسمت پنجم دوره در مورد این شرایط کامل توضیح دادیم. 

یوتیوب به تمام افراد بالای 13 سال اجازه آپلود ویدیو و ساخت کانال رو میده. حتی اگر زیر 13 سال هم داشته باشید، به کمک قیم قانونی تون میتونین کانال بزنین و در مسیر کسب درامد از یوتیوب گام بردارید.

بله شما میتونین همون ویدیو هایی که برای یوتیوب میسازین رو در آپارات هم آپلود کنید و ازین طریق هم درامد داشته باشید. البته که درامد آپارات قابل قیاس با یوتیوب نیست. 

این دوره به صورت کاملا رایگان و بدون کم و کاست از طرف تیم ویدابیا در اختیار شما قرار گرفته. 

 از طریق قسمت دیدگاه های همین سایت و هم از طریق اینستاگرام ما به آدرس @vidubia_com میتونید هر سوالی در این زمینه براون ایجاد شد از ما بپرسید.

نظرات شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *